Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
 • Ostatnie

 • Komentowane

  7 14 30 dni
 • Oceniane

  7 14 30 dni
 • Czytane

  7 14 30 dni
 • Komentarze

Pozostałe aktualności

[WR] Nowoczesna ferma drobiu za 3 mln zł. Wielkie otwarcie [ZDJĘCIA I VIDEO]

[WR] Nowoczesna ferma drobiu za 3...

 Rolnictwo › red. Redakcja
Otwarto jedną z najnowocześniejszych w Polsce hal inwentarskich do produkcji kaczek rasy pekin. Inwestycja pochłonęła ok. 3 mln zł (brutto).
XIX Bal Hipolita w Pleszewie

XIX Bal Hipolita w Pleszewie

galeria zdjęć  Aktualności › red. Redakcja
Pleszew. Restauracja Acwador. XIX Bal Hipolita. Nauczyciele, pracownicy, absolwenci, rodzice uczniów i przyjaciele Zespołu Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie po raz kolejny bawili się na Balu Hipolita. Impreza odbyła się juz po raz 19. Za rok organizatorzy świętować będą okrągły jubileusz. W Restauracji Acwador w Prokopowie na parkiecie szalało 180 osób. Atrakcji jak zwykle nie brakowało. Była świetna muzyka, pyszne jedzenie i pokaz baramański. Nie zapomniano też o upominkach dla gości. W tym roku były to paczuszki ze słodkościami, które przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Usługowo -...
Jechała za szybko. Zjechała na pobocze a potem …

Jechała za szybko. Zjechała na...

 Aktualności › red. Redakcja
Gmina Pleszew. Taczanów Drugi. W sobotę rano na drogach było bardzo ślisko. Przekonała się o tym mieszkanka gminy Pleszew. Kobieta niestety nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze. Wpadła w poślizg. Samochód zjechał na pobocze a potem przewrócił się. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kobieta została ukarana mandatem. Do zdarzenia doszło w Taczanowie Drugim. O wypadku na drodze wojewódzkiej PRZECZYTASZ TUTAJ .
[WR] Pijany. Bez uprawnień. Wiózł kozę i poszukiwanego

[WR] Pijany. Bez uprawnień....

 Rolnictwo › red. Redakcja
Dużych kłopotów przysporzył sobie 33-latek, który kierował samochodem, mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Jego pasażer był poszukiwany. Na to wszystko „spoglądała” natomiast koza Frania, którą przewoził w bagażniku.
Wypadek na drodze wojewódzkiej. Nowe informacje!

Wypadek na drodze wojewódzkiej....

 Aktualności › red.
Gizałki. Wypadek na drodze wojewódzkiej.Policja ustaliła przebieg zdarzenia. W piątek wieczorem w Gizałkach doszło do groźnego wypadku na drodze wojewódzkiej o czym informowaliśmy was na zpleszewa.pl. Okazało się, że sprawcą był kierowca volkswagena golfa, 33-letni mieszkaniec gminy Gizałki. Mężczyzna na prostym odcinku drogi, nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym samochodem marki Peugeot, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Siła uderzenia spowodowała przesunięcie volkswagena, który zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym Manem z naczepą. ...

E-wydanie gazety

  

W aktualnym numerze:

KIEROWCA KRZYCZAŁ, ŻE WIEZIE RODZĄCĄ.
DOBRZYCA • Trzeba segregować popiół
CHOCZ • Jest problem ze śmieciami
CZERMIN • To nie jest rola wójta
GIZAŁKI • Radny chce sali
GOŁUCHÓW • Gdzie stanie fotoradar?
PLESZEW • 850 podpisów przeciwko ferie w Kowalewie