Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AEUROBANK
 • Ostatnie

 • Komentowane

  7 14 30 dni
 • Oceniane

  7 14 30 dni
 • Czytane

  7 14 30 dni
 • Komentarze

R E K L A M AWieści dla Domu - Ex

Pozostałe aktualności

Chcesz dostać okolicznościowy medal? Zgłoś się do urzędu

Chcesz dostać okolicznościowy...

 Aktualności › red.
Pleszewski urząd rozdaje medale, które wręczane były uczestnikom niedzielnego Biegu Przemysława. - Jeśli ktoś chciałby otrzymać taki pamiątkowy medal, zapraszam do urzędu – zachęca Anna Bogacz, rzecznik prasowy pleszewskiego ratusza. Warto się spieszyć. Liczba medali do rozdania jest ograniczona.
Kolejny wysadzony bankomat. Tym razem w …

Kolejny wysadzony bankomat. Tym...

 Aktualności › red. Redakcja
Nieznani sprawcy wysadzili bankomat należący do filii milickiego Banku Spółdzielczego w miejscowości Gądkowice. Na miejscu zdarzenia byli obecni policjanci oraz Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, ponieważ została uszkodzona konstrukcja budynku i przyległe do niego przedszkole. To już kolejny przypadek wysadzenia bankomatu należącego do tego samego banku. I ten sam schemat działania. Przypomnijmy, 28 sierpnia do podobnego zdarzenia doszło w Dobrzycy. Do tej pory sprawcy pozostają bezkarni.
Pleszew. Sprzątali świat

Pleszew. Sprzątali świat

 Aktualności › red. Farida Leśniewska
Maluchy z przedszkola nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie jak co roku włączyły się do akcji „Sprzątanie świata”. Dzieci odwiedziły koleżanki i kolegów z pleszewskich przedszkoli i szkół, gdzie rozdawali plakaty i ulotki. Zajrzeli też do pleszewskiego urzędu i Przedsiębiorstwa Komunalnego. Akcję przygotowała Aleksandra Siecińska.
Kim jest nowy naczelnik Urzędu Skarbowego?

Kim jest nowy naczelnik Urzędu...

 Aktualności › red. Farida Leśniewska
Piotr Jura od 12 września jest nowym naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Pleszewie. Zastąpił Rafała Nawrota. – Zostałem powołany przez szefa Krajowej Administracji Skarbowej do pełnienia obowiązków naczelnika Urzędu Skarbowego w Pleszewie. Tematyka jest mi znana, przez tyle lat pracy w skarbowości wiem o co chodzi. Wcześniej pracowałem w pionie kontroli, teraz tematyka jest szersza i obejmuje m.in. kontrole, egzekucje i administrowanie - mówi Piotr Jura. Nowy naczelnik jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i podyplomowego studium rachunkowości również na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W aparacie skarbowym pracuje...
Znamy wyniki głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego!

Znamy wyniki głosowania w ramach...

komentarzy4  Aktualności › red. Farida Leśniewska
Zakończyło się głosowanie na wnioski w ramach Budżetu Obywatelskiego Pleszewa. Wśród zadań inwestycyjnych najwięcej głosów zebrali strażacy z OSP Pleszew, którzy wywalczyli zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz ze sprzętem, tuż za nimi uplasował się wniosek Domu Kultury na modernizacje kina „Hel”. I to właśnie te dwa zadania zostaną zrealizowane. Z kolei w kategorii zadań pozainwestycyjnych najwięcej głosów zgromadziło misterium Męki Pańskiej na pleszewskim Rynku i Summer Festival Pleszew na Osiedlu Piastowskim. Porażką okazał się Młodzieżowy Budżet Obywatelski. W tej kategorii zgłoszono zaledwie...

E-wydanie gazety

  

W aktualnym numerze:

CHOCZ • Niebezpieczne skrzyżowanie.
CZERMIN • Przebudują wodocią i zrobią drogę.
DOBRZYCA • Powstało nowoczesne boisko.
PLESZEW • Ponad 4 mln zł na nowy Dom Kultury.
GOŁUCHÓW • Nowa droga przetnie pola rolników z Kościelnej Wsi?
GIZAŁKI • Co dalej z budową sali sportowej?

R E K L A M A

Ogłoszenia

R E K L A M A
R E K L A M A