› Sport i rekreacja 18 dni temu    29.10.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Trzynaście punktów w Systemie Sportu Młodzieżowego wywalczyli reprezentanci UKS-u Taekwondo Pleszew w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Strefy A w Taekwondo Olimpijskim, które odbyły się w Jarocinie.

Nasi reprezentanci w stawce 23 uczestniczących klubów uplasowali się w klasyfikacji generalnej na dziewiątym miejscu. Świetny start odnotował Kamil Andrzejczak, który powrócił z dwoma medalami. Nasz zawodnik zwyciężył w swojej kategorii w walkach, a w dwuboju technicznym (ap-chagi+ dollyo-chagi) chłopców o wzroście 149-151cm zdobył „srebro”. Łącznie w SSM uzyskał aż siedem punktów. Spory sukces odnotowała także Julia Terpiłowska, która jeszcze wiosną reprezentowała barwy ILYO Chocz. Julka w grupie zawodniczek o wzroście 141-143 cm okazała się najlepszą w dwuboju technicznym i w związku z tym stanęła na najwyższym stopniu podium. W walkach była ponadto trzecia. W Systemie Sportu Młodzieżowego wywalczyła pięć punktów. Jedno „oczko” dołożył do ogólnego dorobku Martin Łukomski, trzeci w walkach.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.