Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AKRAFT-BOX
R E K L A M A

13 punktów taekwondzistów

› Sport i rekreacja 5 miesięcy temu    29.10.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Trzynaście punktów w Systemie Sportu Młodzieżowego wywalczyli reprezentanci UKS-u Taekwondo Pleszew w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Strefy A w Taekwondo Olimpijskim, które odbyły się w Jarocinie.

R E K L A M A

Nasi reprezentanci w stawce 23 uczestniczących klubów uplasowali się w klasyfikacji generalnej na dziewiątym miejscu. Świetny start odnotował Kamil Andrzejczak, który powrócił z dwoma medalami. Nasz zawodnik zwyciężył w swojej kategorii w walkach, a w dwuboju technicznym (ap-chagi+ dollyo-chagi) chłopców o wzroście 149-151cm zdobył „srebro”. Łącznie w SSM uzyskał aż siedem punktów. Spory sukces odnotowała także Julia Terpiłowska, która jeszcze wiosną reprezentowała barwy ILYO Chocz. Julka w grupie zawodniczek o wzroście 141-143 cm okazała się najlepszą w dwuboju technicznym i w związku z tym stanęła na najwyższym stopniu podium. W walkach była ponadto trzecia. W Systemie Sportu Młodzieżowego wywalczyła pięć punktów. Jedno „oczko” dołożył do ogólnego dorobku Martin Łukomski, trzeci w walkach.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A