Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

15 lat Polski w Unii Europejskiej. Jak oceniamy ten czas? [SONDA]

› Aktualności 3 miesiące temu    15.05.2019
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Niemal 400 milionów zł spłynęło przez minione 15 lat do samorządów z powiatu pleszewskiego i jednostek im podległych z programów unijnych. Dzięki tym pieniądzom nasze miasta i wsie niemal całkowicie zmieniły swój wizerunek.

 

Obchodzone w tym roku 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej rodzi wiele pytań. I euroentuzjastów i eurosceptyków. Czy Polska zyskuje, czy traci na swoim członkostwie w Unii Europejskiej? Czy gdybyśmy nie byli członkami UE, nasz rozwój gospodarczy przebiegałby szybciej czy zdecydowanie wolniej? Czy powinniśmy zostać w UE, czy zastanowić się nad wyjściem z niej?

Jak się okazuje, odpowiedzi na te pytania są różne. Według badań Polacy doceniali m.in. zniesienie granic, większe możliwości na rynku pracy oraz wiele możliwości rozwoju i edukacji za granicą. Same za siebie mówią też inwestycje. Ale nie brakuje też i głosów eurosceptyków mówiących o utracie suwerenności czy wyliczających różne unijne absurdy.

A co wy sądzicie na ten temat? Prosimy o udział w ankiecie i komentarze. 

 

Jaki wpływ ma według Ciebie Unia Europejska na Polskę?

ankieta dodana 15.05.2019, ilość wszystkich głosów: 50
Unia Europejska pomaga Polsce
66%
Unia Europejska szkodzi Polsce
34%
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kellysingh23
miesiąc temu 2
This is a great way for us all to learn how to get more tiktok followers and become tiktok famous online at http://tiktokfollowers.net... when we need more likes and fans.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kryspin
3 miesiące temu ocena: 33%  1
Jan Dziedziczak do Parlamentu Europejskiego!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji