Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

300 tys. zł trafi do naszych gmin. A to dopiero początek!

› Aktualności ponad rok temu    2.02.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Nowa altana, plac zabaw czy modernizacja sali OSP – to tylko niektóre z inwestycji, które jeszcze w tym roku będą realizowane w naszych gminach w ramach tzw. małych grantów Lokalnej Grupy Działania „Wspólnie dla Przyszłości”.

 

R E K L A M A

Umowy – na łączną kwotę 300 tys. zł - podpisało w pleszewskim Ratuszu pierwszych siedem stowarzyszeń z różnych stron powiatu w ramach grantów Lokalnej Grupy Działania „Wspólnie dla Przyszłości”, które od 2006 roku zrzesza wszystkie gminy z naszego powiatu, dając szanse na mniejsze i większe inwestycje w ramach pieniędzy unijnych.

Kto konkrtenie otrzymał pieniądze i na co zostaną przeznaczone? Jakie kolejne konkursy i pieniądze przed nami? Przeczytasz o tym wkrótce w papierowym wydaniu "Życia Pleszewa"

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A