Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aklak
R E K L A M A

8 Plener Rzeźbiarski Złom Art już za nami [FOTO]

› Aktualności 3 miesiące temu    15.07.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Marcin Marciniak

Studenci ASP we Wrocławiu zjechali do Pleszewa już po raz ósmy, aby przez tydzień tworzyć prace ze złomu. Instalacje rzeźbiarskie ze stali złomowej powstawały na terenie firmy DELTA, która wspiera akcję od początku jej istnienia.

R E K L A M A

Plener Rzeźbiarski Złom Art im. Mariana Bogusza zawsze ma swój finał na rynku, gdzie prezentowane są wyniki pracy studentów. Tak też było w tym roku. Swoje rzeźby zaprezentowali: Janina Kudłaszyk, Magdalena Stoch, Adrianna Lach-Lewandowska, Marcin Forysiewicz i Dawid Bartoń. Ich prowadzącym był Paweł Czekański. Na finale artystom towarzyszyli współwłaściciele firmy Delta - Mariusz i Elżbieta Plucińscy, wiceburmistrz Arkadiusz Ptak i kierownik wydziału promocji w UMiG - Przemysław Marciniak.

Organizatorami pleneru są: UMiG Pleszew, dom kultury, ASP Wrocław i firma Delta. 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A