Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

90 zawodników rozegra kolejny turniej gier komputerowych

› Aktualności 3 miesiące temu    15.03.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 Losowanie grup i ustalenie harmonogramu rozgrywek przeprowadzili Damian Sołtysiak i Robert Czajczyński. Losowanie grup i ustalenie harmonogramu rozgrywek przeprowadzili Damian Sołtysiak i Robert Czajczyński. fot. arch. starostwa

Pleszew. Aż 18 drużyn zgłosiło swój udział w tegorocznym IV Powiatowym Turnieju LEAGUE OF LEGENDS o Puchar Starosty Pleszewskiego.

 

Rozgrywki odbędą się w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Pleszewie w dniach 21-22 marca. W tym roku na turniej zgłosiło się aż 18 drużyn. To w sumie 90 zawodników. Lista startowa została zamknięta 11 marca.

Ponieważ Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pleszewie zgłosiła aż 4 zespoły, dlatego organizatorzy w tym przypadku muszą przeprowadzić wstępne kwalifikacje. Do turnieju dopuszczone zostaną 2 najlepsze drużyny z tej szkoły. Dzięki temu rozwiązaniu do turnieju weźmie udział dokładnie 16 zespołów, które rozegrają pojedynki systemem pucharowym „przegrany - odpada”.

Organizatorzy przeprowadzili losowanie rywali i kolejność meczów eliminacyjnych. Eliminacje odbędą się w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, 21 marca. Dzień później - 22 marca br. - wielki finał z udziałem 4 czołowych teamów.

Turniej odbędzie się - jak co roku - w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Pleszewie. Każdy może przyjść i pokibicować swojej drużynie. Na zwycięzcę czekają dyplomy, medale i puchar starosty pleszewskiego.

Organizatorami IV Powiatowego Turnieju LEAGUE OF LEGENDS jest Starostwo Powiatowe w Pleszewie oraz Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!