Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

A-klasa bez Kościelnej Wsi

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    2.06.2019
Piotr Hain
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Mecz z Żakami Taczanów był dla ekipy z Kościelnej Wsi ostatnimMecz z Żakami Taczanów był dla ekipy z Kościelnej Wsi ostatnim fot. P. Hain

Kościelnej Wsi nie ma już w kaliskiej A-klasie. Drużyna została wycofana z rozgrywek, a wszystkie nieodbyte mecze z jej udziałem traktowane będą jako walkowery na korzyść rywali. Zostało zatem pięć naszych drużyn plus jedna w B-klasie.

RKS RADLICZYCE – CZARNI DOBRZYCA 5:2

Czarni pojechali do Nowego Karolewa w pół rezerwowym składzie i powrócili z bagażem pięciu goli. Mieli swoje sytuacje, ale potrafili wykorzystać tylko dwie. Już w 4’ Arkadiusz Prusak zapewnił dobrzyczanom prowadzenie, a gola na 2:4 wbił w drugiej połowie Piotr Ulka.

LKS II GOŁUCHÓW – SOKOŁY DROSZEW 4:2

Mecz rozpoczął się od dwóch rzutów karnych dla LKS-u. Pierwszego z nich Piotr Kapałka zmarnował, Maciej Marcinkowski swojego wykorzystał. Później trzy bramki uzyskał Tomasz Kazur. Wszystkie jego trafienia przeplatane były golami rywali, którzy dwukrotnie łapali kontakt (2:1, 3:2).

PROSNA CHOCZ – ŻAKI TACZANÓW 0:0

Prosna teoretycznie utrzymała się już w A-klasie, a zatem derbowe starcie obu drużyn nie miało wielkiego ciężaru gatunkowego. Sytuacje były z obu stron, ale gole nie padły.

GLADIATORZY PIERUSZYCE – OGNIWO ŁĄKOCINY 1:0

Gladiatorzy potrafią grać z zespołami z czołówki. Po ograniu Gromu tym razem pokonali lidera i to zasłużenie. Zabrakło jedynie skuteczności. Jedynego gola zdobył z rzutu karnego Michał Józwiak.

CKS ZDUNY - LAS KUCZKÓW 1:1

Las Kuczków przywiózł ze Zdun jeden punkt, remisując z miejscowym CKS-em 1:1. Do przerwy było 1:0 dla gospodarzy, bo kuczkowianie grali bardzo nieskutecznie. Na szczęście po przerwie wyrównał Norbert Ceglarek, dobijając piłkę „wyplutą” przez bramkarza po wcześniejszym strzale Artura Marciniaka.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ???
8 miesięcy temu 2
Dlaczego Kościelna Wieś już nie gra?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koscielkq
8 miesięcy temu 1
Znudziło się prezesowi czy co.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji