› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    2.06.2019
Piotr Hain
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Mecz z Żakami Taczanów był dla ekipy z Kościelnej Wsi ostatnimMecz z Żakami Taczanów był dla ekipy z Kościelnej Wsi ostatnim fot. P. Hain

Kościelnej Wsi nie ma już w kaliskiej A-klasie. Drużyna została wycofana z rozgrywek, a wszystkie nieodbyte mecze z jej udziałem traktowane będą jako walkowery na korzyść rywali. Zostało zatem pięć naszych drużyn plus jedna w B-klasie.

RKS RADLICZYCE – CZARNI DOBRZYCA 5:2

Czarni pojechali do Nowego Karolewa w pół rezerwowym składzie i powrócili z bagażem pięciu goli. Mieli swoje sytuacje, ale potrafili wykorzystać tylko dwie. Już w 4’ Arkadiusz Prusak zapewnił dobrzyczanom prowadzenie, a gola na 2:4 wbił w drugiej połowie Piotr Ulka.

LKS II GOŁUCHÓW – SOKOŁY DROSZEW 4:2

Mecz rozpoczął się od dwóch rzutów karnych dla LKS-u. Pierwszego z nich Piotr Kapałka zmarnował, Maciej Marcinkowski swojego wykorzystał. Później trzy bramki uzyskał Tomasz Kazur. Wszystkie jego trafienia przeplatane były golami rywali, którzy dwukrotnie łapali kontakt (2:1, 3:2).

PROSNA CHOCZ – ŻAKI TACZANÓW 0:0

Prosna teoretycznie utrzymała się już w A-klasie, a zatem derbowe starcie obu drużyn nie miało wielkiego ciężaru gatunkowego. Sytuacje były z obu stron, ale gole nie padły.

GLADIATORZY PIERUSZYCE – OGNIWO ŁĄKOCINY 1:0

Gladiatorzy potrafią grać z zespołami z czołówki. Po ograniu Gromu tym razem pokonali lidera i to zasłużenie. Zabrakło jedynie skuteczności. Jedynego gola zdobył z rzutu karnego Michał Józwiak.

CKS ZDUNY - LAS KUCZKÓW 1:1

Las Kuczków przywiózł ze Zdun jeden punkt, remisując z miejscowym CKS-em 1:1. Do przerwy było 1:0 dla gospodarzy, bo kuczkowianie grali bardzo nieskutecznie. Na szczęście po przerwie wyrównał Norbert Ceglarek, dobijając piłkę „wyplutą” przez bramkarza po wcześniejszym strzale Artura Marciniaka.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.