A-KLASA: Zakończyli rundę jesienną

A-KLASA: Zakończyli rundę jesienną - Zdjęcie główne

To już koniec ligowej jesieni w piłkarskiej A-klasie. Nasze zespoły rozegrały ostatnie w tym roku mecze.

PIAST GRODZIEC – LKS II GOŁUCHÓW 1:2

Gołuchowianie, choć przegrywali 0:1, to potrafili odwrócić losy meczu na swoją korzyść. Do wyrównania doprowadził Adrian Hajdasz. Ten sam zawodnik wykorzystał w doliczonym czasie gry podanie od Patryka Kubczyka i zapewnił swojej drużynie trzy punkty.

ORZEŁ KAWĘCZYN – PROSNA CHOCZ 2:2

Prosna po trafieniach Jakuba Wilczyńskiego (asysta Szymona Kieliszewskiego) oraz Szymona Kieliszewskiego (asysta Tobiasza Górnego) wygrywała do przerwy 2:0, jednak wypracowanej przewagi nie zdołała utrzymać.

ORŁY HUTA ŁUKOMSKA – CZARNI DOBRZYCA 1:0

Czarni przegrali po raz drugi z rzędu, choć tym razem mogło być inaczej. Zdaniem dobrzyczan przy stanie 0:0 sędzina nie dostrzegła faulu w polu karnym na Arkadiuszu Prusaku.

GLADIATORZY PIERUSZYCE – ZAWISZA DOLSK 3:2

Gladiatorzy uporali się z Zawiszą, a mecz ułożyli sobie przed przerwą, wygrywając 3:1. Wtedy to bramki strzelili Marcin Orszulak, Jakub Borecki i Tomasz Nowaczyk. Kontaktowy gol z rzutu karnego niczego już nie mógł zmienić.

GKS JARACZEWO – ŻAKI TACZANÓW 5:1

W Jaraczewie niespodzianki nie było. Lider grupy 7 wygrał, ale mogło być różnie. Żaki prowadziły 1:0 po trafieniu Tomasza Cielocha, a okazji na 2:0 nie wykorzystał Leszek Kaniewski. Później do głosu doszli gospodarze.