Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Administracyjna obsługa szkół znajdzie się w starostwie?

› Aktualności ponad rok temu    25.09.2016
Justyna Napieraj
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Budynek Starostwa Powiatowego w Pleszewie Budynek Starostwa Powiatowego w Pleszewie  fot. Justyna Napieraj

Centrum Usług Wspólnych - to nowa jednostka, która ma prowadzić obsługę administracyjno-księgową placówek oświatowych podległych powiatowi pleszewskiemu. 

Chodzi siedem jednostek: Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych, Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie, Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych CKU w Marszewie, Centrum Kształcenia Praktycznego, Zespół Placówek Specjalnych oraz Poradnię Pedagogiczno-Psychologiczną.

W tych szkołach i placówkach zatrudnione są obecnie w charakterze pracowników administracji, księgowości i finansów 32 osoby na 28,6 etatu. - Na razie jest to pomysł, który wymaga dokładnych analiz i opracowania szczegółowej koncepcji. Powiat jest dopiero na początku tej drogi. Zarząd Powiatu w Pleszewie na posiedzeniu w dniu 13 września powołał zespół ds. tworzenia i organizacji Centrum Usług Wspólnych - informuje Tomasz Wojtala, rzecznik prasowy starostwa powiatowego. O tym, czy jednostka powstanie, zadecyduje Rada Powiatu w Pleszewie.

Więcej na ten temat w "Zyciu Pleszewa".

CZYTAJ TAKŻE:

ZABYTKOWE POJAZDY ZNÓW JEŹDZIŁY PO OKOLICY. ZDJĘCIA!

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!