Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Adrian Michalak zrezygnował ze startu w wyborach do Sejmu

› Aktualności 5 miesięcy temu    4.09.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 12 / 58%
A A A
W ubiegłym tygodniu kandydaturę Adriana Michalaka popierał podczas konferencji Leszek Miller, który przyjechał do PleszewaW ubiegłym tygodniu kandydaturę Adriana Michalaka popierał podczas konferencji Leszek Miller, który przyjechał do Pleszewa

Wybory do parlamentu 2019. Adrian Michalak - który był na wysokim 5. miejscu listy Lewicy w wyborach do Sejmu z naszego okręgu - zrezygnował ze startu. Dlaczego?

 

 

- Pleszew ma bardzo duże szanse mieć swojego posła w Sejmie nadchodzącej kadencji. Będzie to możliwe, jeśli wyborcy skupią się głównie na jednym kandydacie. Dlatego też podjąłem decyzję o rezygnacji ze startu we wyborach - zaznacza w swoim oświadczeniu.

Jak dodaje ugrupowanie, które poparło jego kandydaturę uzyskuje obecnie w sondażach ok.11 proc. - Nie daje to realnej szansy na dwa mandaty w okręgu 36 - przyznaje.

Szansę jednak, jak dodaje, mają inne osoby z naszego powiatu.

- Porzucając sympatię partyjne, chciałbym przekazać, że z nadzieją patrzę na kandydata KO Piotra Kusiakiewicza oraz PiS Leszka Bierłe. To ta dwójka ma największe szanse odmienić ta złą passę dla powiatu pleszewskiego :) Powodzenia panowie! - dodaje na koniec.

+ 7 głosów: 12 (58%) 5 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.