Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Astarosta
R E K L A M A

Adrianna i Wiktoria w srebrze

› Sport i rekreacja 10 miesięcy temu    29.11.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Drużynowe wicemistrzynie Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym, Adrianna Kwitowska i Wiktoria Jankowiak, wraz z trenerem Andrzejem PoźniakiemDrużynowe wicemistrzynie Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym, Adrianna Kwitowska i Wiktoria Jankowiak, wraz z trenerem Andrzejem Poźniakiem

Wspaniałym sukcesem uczennic ze Szkoły Podstawowej w Gizałkach zakończył się ich start w Wojewódzkim Finale Igrzysk Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym.

R E K L A M A

Adrianna Kwitowska i Wiktoria Jankowiak podczas zawodów, które odbyły się 28 listopada w Poznaniu, wywalczyły wicemistrzowski tytuł. W fazie grupowej pokonały 3:1 rywalki z SP nr 14 w Poznaniu i pomimo porażki 0:3 z zawodniczkami z SP nr 2 w Obornikach awansowały do ćwierćfinału. W tej fazie zwyciężyły 3:2 rywalki z SP w Kobylinie, rewanżując się za porażkę w rejonowym finale. W półfinale podopieczne trenera Andrzeja Poźniaka pokonały 3:2 tenisistki z ZS w Tulcach i zakwalifikowały się do ścisłego finału. W meczu o pierwsze miejsce uległy 0:3 reprezentantkom placówki w Obornikach, zdobywając srebrne medale poparte dyplomem i pamiątkowym grawertonem.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A