Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWOZNY A1

Anna Biernat z główną nagrodą akcji "Przyjeżdżajcie do Gołuchowa"

› Aktualności ponad rok temu    6.12.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Akcja promocyjna "Przejeżdżajcie do Gołuchowa" wprawdzie już się skończyła, ale GCK "Zamek" ciągle nagradza upominkami zaangażowanych w nią mieszkańców gminy. Nagrodę główną dostanie Anna Biernat. 

Na czym polegała akcja? Wystarczyło zabrać ze sobą w podróż ulotki o Gołuhcowie, zostawić je w jakiejkolwiek instytucji zajmującej się promocją regionów (urzędzie, biurze informacji turystycznej, recepcji hotelu itp.). Oczywiście ważne było, aby zrobić sobie również zdjęcie. - W tegoroczną akcję zaangażowało się kilkadziesiąt osób. Niektórzy promowali naszą gminę także zagranicą: w Grecji, Brukseli czy Stanach Zjednoczonych - mówiła Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak, dyrektor GCK "Zamek", podczas losowania głównej nagrody w III edycji akcji. A jest nią bon podarunkowy za 200 zł do księgarni EMPIK. Wygrała go Anna Biernat.

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają upominki. Podsumowanie akcji wraz z wystawą zdjęć nastąpi na XIII Gołuchowskim Jarmarku Bożonarodzeniowym – 9 grudnia.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!