Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Antosia potrzebuje pomocy

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    10.03.2019
Przemysław Góralczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Chocz. Organizują koncert! Chcą pomóc Antosi, która została poparzona.

Antosia potrzebuje pomocy. Mając roczek – w 2017 roku – uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Połowa jej ciała została poparzona.

Antosia mieszka w Pleszewie. Ma niespełna trzy latka. Kiedy miała ledwie roczek - w 2017 roku - doznała licznych oparzeń III stopnia. Poparzeniu uległa połowa jej ciała - broda, klatka piersiowa, kończyny górna lewa i dolna lewa. Kilka operacji Od nieszczęśliwego wypadku minęły dwa lata. Dzięki wsparciu wielu darczyńców i fundacja Humana – udało się zrefundować koszt zakupu 3 ortez uciskowych dla dziewczynki oraz 2 operacji. Pierwszą ortezę - szytą we Francji - kupiono w sierpniu 2017 roku, a drugą w styczniu 2018 roku - tym razem szytą w Łodzi. Z kolei w październiku 2018 roku specjalista z Krakowa wykonał pierwszą operację u Antosi. Miała ona na celu uwolnienie przykurczu pachy, dołu łokciowego i nadgarstka lewego. Kolejna operacja odbyła się w listopadzie i pozwoliła na uwolnienie przykurczu dołu podkolanowego. Ponadto od stycznia tego roku Antosia ma trzecią ortezę uciskową - szytą w Łodzi.

Leczenie trzylatki jest kosztowne. Dlatego każde wsparcie się liczy. I dlatego też pieniądze na leczenie małej będzie zbierać Klub Iskra MC Poland. Już 30 marca – w siedzibie stowarzyszenia w Kuźni – odbędzie się charytatywny koncert w rytmie hip-hopu. Na scenie zaprezentują się artyści z Poznania: Chudy LzC Official, Roger x Dusio, MajkeL MF x Mino MF i liczni goście. Za konsolą – DJ DEJW.

Wejście na koncert i imprezę są darmowe, ale każda wrzucona złotówka do puchy będzie przekazana właśnie Antosi. Nie zabraknie również atrakcji. Będzie licytacja koszulki podpisana przez czołowych graczy mainstreamu, do kupienia będą także płyty występujących artystów za dowolną kwotę, która również zostanie przeznaczona na rehabilitację. Będzie możliwość skosztowania pieczonego prosiaka ufundowanego przez sponsora. Organizatorzy zachęcają: Zapewniamy dobre napitki jak i przekąski. Zbierajcie ekipy, wpadajcie licznie w szczytnym celu!

Pomagać w leczeniu Antosi można na wiele sposobów. Jest to m.in. „zrzutka”: zrzutka.pl/na-leczenie-i-rehabilitacje-antosi. Można także dokonać wpłaty na konto: 34 8407 0003 0326 0667 2000 0001 z dopiskiem DLA ANTOSI. W okresie rozliczania PIT można przekazać Antosi 1% wpisując nr. KRS 0000460069 Cel szczegółowy: DLA ANTOSI.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!