Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

B-Klasa: Zgodne 8:0 Lasu i Stali II

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 4 miesiące temu    6.10.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Fragment meczu Lasu Kuczków z KS KamieńFragment meczu Lasu Kuczków z KS Kamień fot. P. Hain

Las Kuczków i Stal II Pleszew zdominowali rozgrywki grupy 6 B-klasy. W minioną niedzielę obie drużyny zgodnie wbiły swoim rywalom po osiem bramek. W tabeli zajmują wciąż dwa pierwsze miejsca.

LAS KUCZKÓW – KS KAMIEŃ 8:0

To był mecz do jednej bramki. Pięć goli dla Lasu wbił Dominik Foterek, a listę strzelców uzupełnili Krzysztof Konieczny (2) i Błażej Szczepański. Las w siedmiu dotychczasowych starciach zdobył komplet punktów, wbił rywalom 35 bramek, tracąc tylko 4.

STAL II PLESZEW – PIAST II GRODZIEC 8:0

Stalowcy nie mieli litości dla przedostatniego w tabeli Piasta II Grodziec. Łupem bramkowym podzielili się Piotr Łyskawka (2), Michał Bursztynowicz (2), Bartłomiej Bąkowski (2), Adam Wojciechowski i Jakub Grabarek. Zespół trenera Andrzeja Latańskiego zgromadził w 7 grach 18 punktów, a jedynej porażki doznał w inauguracyjnym starciu z Lasem.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!