Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Bartłomiej Sołtysiak mistrzem Polski seniorów w karate wkf

› Sport i rekreacja› Karate ponad rok temu    11.03.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W sobotę, 10 marca, odbyły się w Lęborku XXXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF. Ze głoszonej do zawodów sześcioosobowej reprezentacji Pleszewskiego Klubu Karate najlepiej spisał się Bartłomiej Sołtysiak.

R E K L A M A

Trener dał dobry przykład młodszym zawodnikom i po finałowej wygranej w kumite indywidualnym powyżej 84 kg nad Maciejem Gębką (Budokan Wrocław) sięgnął po tytuł mistrza Polski. Co ciekawe, przed rokiem w tej samej kategorii wywalczył „brąz”, a triumfował wówczas jego finałowy rywal. W kategorii „open” role się odwróciły. Zwyciężył wrocławianin, a zawodnik PKK Pleszew zajął drugą lokatę. Warto ponadto wyróżnić dwóch innych zawodników. Filip Vogt sklasyfikowany został na piątym miejscu kumite do 75 kg, czym powtórzył osiągnięcie sprzed roku. Piąty był ponadto Adam Konowalczyk, który rywalizował w kumite do 84 kg. Dodatkowo PKK wywalczył „brąz” w kumite drużynowym, ale w stawce raptem czterech zespołów.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A