Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Bartosz Stephan na podium mistrzostw Polski seniorów w taekwondo

› Sport i rekreacja› Sporty walki 7 miesięcy temu    6.10.2018
Piotr Hain
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A

Bartosz Stephan choć ma dopiero 17 lat rywalizował ze starszymi wiekowo rywalami w Mistrzostwach Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim.

R E K L A M A

Z powodzeniem, bo z tatami w Bornem Suliowie, „podniósł” brąz. Pleszewianin od roku trenujący w AZS-ie Organizacji Środowiskowej Poznań, a od niedawna reprezentujący barwy tego klubu, pokonał w ćwierćfinałowym starciu 13:3 Jakuba Sobczuka. Zapewnił sobie tym samym brązowy medal i taki też odebrał. W walce o awans do finału uległ 10:17 starszemu o dwa lata klubowemu koledze, Dorianowi Kondrajczakowi.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ LI
7 miesięcy temu ocena: 100%  4
Brawo Bartek!!!
~ Pleszewianin
7 miesięcy temu ocena: 8%  3
A co z byłym prezesem taekwondo dlaczego zmiana???
~ łondo
7 miesięcy temu ocena: 10%  2
No i ten niby sukces daje miastu ? Po co nam ta wiadomość, skoro ten człowiek nie reprezentuje pleszewskiego klubu.To prywatna sprawa tego człowieka.
~ 1970
7 miesięcy temu ocena: 95%  1
Do sierpnia reprezentował Pleszew i klub z Pleszewa może warto sobie zadać pytanie dlaczego tak nie jest. I jeszcze jedno jak zdobywał przez 6 lat punkty dla Pleszewa to było dobrze .
R E K L A M A
R E K L A M A