Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Bartosz Stephan z brązowym medalem

› Sport i rekreacja› Sporty walki ponad rok temu    3.12.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Reprezentanci UKS Taekwondo Pleszew podczas zawodów w OlsztynieReprezentanci UKS Taekwondo Pleszew podczas zawodów w Olsztynie

Trzecie miejsce zajął Bartosz Stephan w Międzynarodowym Pucharze Polski Olsztyn Cup w Taekwondo Olimpijskim.

R E K L A M A

Reprezentant UKS TKD Pleszew, startujący w kyorugi do 63 kg juniorów, pokonał w I rundzie 25:17 Jana Sobieckiego (AZS-AWF Warszawa), w II okazał swoją wyższość nad Adamem Wiśniewskim (Smoki Rakoniewice; 35:15), w ćwierćfinale wygrał 28:24 z Bartoszem Pluskotą (Fighters Mosina), a w półfinale uległ 11:16 Szymonowi Grabowskiemu (Start Olsztyn). W zawodach uczestniczyło ponadto czworo innych sportowców z pleszewskiego klubu. Młodzik Patryk Tomczyk wygrał jedną walkę, a pozostali – Michalina Czerwińska, Mariusz Adamkiewicz i Szymon Richter – zakończyli udział po pierwszej rundzie.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A