Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Będzie protest w Jarocinie. Przyjadą ratownicy z całego kraju

› Zdrowie i uroda› Medycyna 9 miesięcy temu    27.07.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 77 ocen 54 / 100%
A A A
 fot. Przemysław Niewiada

Nadal nie ma porozumienia pomiędzy ratownikami a zarządem jarocińskiego szpitala.

 

R E K L A M A

Przypomnijmy, 31 maja pracownicy zespołów wyjazdowych jarocińskiego pogotowia złożyli wypowiedzenia z pracy, po tym jak fiaskiem zakończyły się rozmowy z szefostwem szpitala w sprawie podwyżek płac.

 

 

O akcie desperacji naszych ratowników informowały media ogólnopolskie. Być może w przyszłym tygodniu cała Polska ponownie usłyszy o jarocińskich ratownikach i pielęgniarzach.

Na środę 2 sierpnia zaplanowano manifestację poparcia dla naszych ratowników. Do Jarocina mają przyjechać ratownicy z całego kraju.

 

 

Jeśli solidaryzujesz się ratownikami i pielęgniarzami, możesz również przyjść pod szpital w środę o godz. 10.00.

O sprawie piszemy także w najnowszym wydaniu „Gazety Jarocińskiej” w artykule pt. „Prezes obniżył pensje lekarzom, ale nadal nie ma na podwyżki dla ratowników”. Czytaj również rozmowę z Tomaszem Raźniakiem - przewodniczącym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Ratowników Medycznych Południowej Wielkopolski koło Jarocin.

Czytaj również: Ratownicy przyszli na sesję powiatową. Padły mocne słowa

 Jarocińscy ratownicy na proteście w Poznaniu   

 

Czy popierasz protest i postulaty ratowników medycznych?

ankieta dodana 27.07.2017, ilość wszystkich głosów: 278
Tak, jestem z nimi
82%
Tak i wybieram się na protest
4%
Nie, nie przekonują mnie
11%
Nie i nie wybieram się na protest
3%
R E K L A M A
+ 54 głosów: 54 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (77)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Smutne
9 miesięcy temu ocena: 100%  77
Takie wydarzenie już w środę , a zostało wywalone z portalu w kosmos. Nie wierzę. Ratownicy z połowy Polski się zjeżdżają, pewnie będziemy w ogólnopolskich tv i mediach, a dla gj info niewarte pierwszej strony na portalu? Nie wierzę. Szkoda tych ratowników, nawet portal po stronie buty i arogancji władzy powiatowej i szpitalnej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Apel i pytanie do polityków PSL, PIS i SLD
9 miesięcy temu ocena: 100%  76
30 ludzi chce podwyżkę w wysokości takiej ile kosztuje nas podatników czwarty nadmiarowy członek zarządu powiatu Martuzalski. Czas wybierać co jest ważniejsze korytko dla polityka PO, czy życie i zdrowie ludzkie 75.000 mieszkańców powiatu?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ W środę trzeba zaśpiewać
9 miesięcy temu ocena: 100%  75
Gdzie jest starosta? Gdzie jest starosta ? Gdzie jest starosta?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ W końcu lato
9 miesięcy temu ocena: 100%  74
W sanatorium ?
~ Duma ma szczerbe
9 miesięcy temu ocena: 100%  73
I co Janek jak się z tym czujesz ? Nadal dumny jesteś, że to Ty karty rozdajesz w powiecie? Zresztą to widać ... Chociażby po tym jak Ratowników się teraz traktuje. to jest skandal !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Januszek K
9 miesięcy temu ocena: 100%  72
To ci dopiero pisowiec z tego szczerby- ideały-nie -kasa tak,,,
~ PSL też tu jest
9 miesięcy temu ocena: 100%  71
Szef powiatowego PSL i zarazem radny powiatowy Karol Matuszak z Goliny jest Przewodniczącym Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych w radzie powiatu. Jak to jest ? Rozmawiacie z tymi ratownikami czy nie? Chcecie im pomóc czy nie? Czy chodzi tylko o dietę ?
~ Liczy się tylko koryto dla zarządu powiatu z PiS, PO, PSL i SLD i zarządu szpitala z PO
9 miesięcy temu ocena: 100%  70
Szczerbań z PISU dumny jesteś z siebie, że rządzisz z komuszkami z SLD, PSL i PO? Kasa się Tobie zgadza za przewodniczącego rady powiatu, więc co cię to obchodzi, że 30 ratowników pójdzie na bruk?
~ UWAGA KOMUNIKAT CZŁONKA na ETACIE ws Ratowników
9 miesięcy temu ocena: 100%  69
Należy yhymyhymmmmm podkreślić, że yhmmmmm yhyhmmm yyyyy robimy wszystko yhmmmmm yyyyy tylko yhmmmmmm nie wiemy yyyyyyyyyyyhmmmmmm co robić yhhmmymyyy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zwykły Janusz Szef Srutktur
9 miesięcy temu ocena: 100%  68
A mi to nie przaszkadza, że stasio z którym se rządze i mam stołek a jestem z pisu protestuje przeciwko moim zwierzchnikom. Jestem zwykłym Januszem i cieszę się, że bez wysiłku kasa się zgadza a Miro$$$$$ławny mnie chroni
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Henryry
9 miesięcy temu ocena: 100%  67
Chyba jedno zero dopisał za dużo- to by się zgadzało.
~ Pytanie - ile w końcu zarabia Krawiec?
9 miesięcy temu ocena: 100%  66
A ile ma ten Krawiec-to co czytałem to chyba przekłamanie ponad 180 tysięcy w 2016 roku to nawet premier RP nie ma -sprawdźcie i napiszcie bo ja już się pomyliłem?
~ Ciemny lud nie taki ciemny panie Krawiec i panie Martuzalski
9 miesięcy temu ocena: 100%  65
Pisior to on jest, ale wtedy kiedy jest podział korytka. A poglądy, idee to tylko prezentujemy przed wyborami, aby ciemny lud nas wybrał. A po wyborach najważniejsze jest korytko. Jak trzeba to można i koalicje zrobić z pełusami, zielonymi arbuzami i komunistycznym aparatczykiem. A komu to przeszkadza, przecież ciemnemu ludowi się powie, że to koalicja klubów, a nie partii. To samo dotyczy Pana z rorat przed sądem palacego świeczki.
~ Krawiec z panamy
9 miesięcy temu ocena: 100%  64
Kasa się zgadza, a wszystko inne ma w głębokim poważaniu.
~ Gazeto zapytajcie
9 miesięcy temu ocena: 100%  63
Za co MArtuzalski w tym powiecie bierze pieniądze gdzieś około 10 tysięcy na miesiąc. Za co Prezes Szpitala Mazurek bierze też pewnie około 10 tysięcy co miesiąc ????? Co robią Ci ludzie ???? To jest ok ??? JAk Martuzalski burmistrzem był to też tak rządził że ludzie mu podziękowali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tacy fachowcy z platformy od zarzadzania
9 miesięcy temu ocena: 100%  62
Co oni dwaj z PO tam robią? Jeden bierze kasę za nadzorowanie drugiego. Kosztuje to ponad 300.000 rocznie. I jedyny efekt jaki widzimy to wypowiedzenia prawie 30 ratowników. Będziemy sławni w całej Polsce jako jedyny z 600 szpitali, gdzie protest ratowników przybrał formę wypowiedzeń z pracy.
~ jarock
9 miesięcy temu ocena: 100%  61
Zlikwidować stanowiska ETATOWYCH CZŁONKÓW - znajdą się pieniądze na podwyżki dla ratowników. Pan Prezes Wolski już kilka lat temu powiedział, że stanowisko ETATOWEGO CZŁONKA zostało stworzone dla kolegi bo nie miał pracy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hipkryta
9 miesięcy temu ocena: 100%  60
Lata ze świecą jak na Wszystkich Świętych pod sądami a nie zajmuje się tym za co MY mu z NASZYCH podatków płacimy ?!?!
~ Zamiast walczyć z dekomunizacją sądów, lepiej powalcz o ratowników medycznych
9 miesięcy temu ocena: 100%  59
I tutaj było tak samo, martuzalski nie miał roboty. W styczniu 2017 jego jedyny dochód to była dieta radnego 990 złoty na miesiąc. A po przewrocie to już panisko, które kosztuje nas podatników 120.000. A jaki mądry, na roraty w lipcu chodzi, świeczuszki pali pod sądem jak na 1.XI. Tylko zapomina, że płacimy mu za szpital, a tam rozpierducha, że z połowy polski ratownicy medyczni się zjeżdżają.
~ Emeryci, renciści i bezrobotny po przewrocie
9 miesięcy temu ocena: 87%  58
Przecież to był tylko skok na kasę. Mazurek z tysiąca diety i emerytury 2100 ma teraz 13.000, Grobelny do emerytury 2100 brutto , zamiast 2.000 diety ma teraz 12.000 za starostę. Kuzdżał do renty 2.100 zamienił nieetatowego członka z 2.000 na 8.000. A najlepiej wyszedł etatowy członek Martuzalski z 990 zł diety na 8.000 za etatowego członka zarządu powiatu odpowiedzialnego za szpital.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tak tylko w polityce. Jarociński Misiewicz.
9 miesięcy temu ocena: 100%  57
Bezrobotny, radny bezradny zarabiający miesięcznie 990 zł stał się nadzorcą szpitala, największego pracodawcy w Jarocinie, 400 osób, kilkanaście tysiecy pacjentów rocznie, kilkadziesiąt milionów obrotów rocznie. To są jakieś jaja. Co on właściwie robi, oprócz pisania płatnych ogłoszeń, komentowania niewiarygodnych audytów i opluwania poprzedników.
~ Tomek
9 miesięcy temu ocena: 93%  56
I co Grobelny z PSL może zrobić jako starosta, któremu podlega szpital? Nic, gdyż tam rządzi Martuzalski z Mazurkiem, którzy czego się nie schwytają to popsują. Likwidatorzy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ samuel
9 miesięcy temu ocena: 100%  55
Racja, likwidatorzy. Najpierw zlikwidowali jarocinską PO .
~ Partie to zło konieczne, ale na szczęście na szczeblu krajowym, a nie lokalnym
9 miesięcy temu ocena: 86%  54
Pół roku rządzi powiatowa koalicja PO, PIS, PSL, SLD i taka zadyma, że pół Polski ma się zjechać? To co będzie za rok, półtora roku? Będzie co zbierać z tego szpitala po XI. 2018? CHYBA TRZEBA ICH WCZEŚNIEJ ODSUNĄĆ OD WŁADZY. Inaczej 300 osób pójdzie na bruk.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Organizator
9 miesięcy temu ocena: 45%  53
Do Referendum 2017: jak masz takie jaja żeby zorganizować referendum w powiecie to dawaj. Tym razem to ja usiądę na dupie i sobie popatrzę i pokomentuję.
~ Referendum 2017
9 miesięcy temu ocena: 78%  52
Czas na referendum za odwołaniem rady powiatu i zarządu powiatu, bo faktycznie nie będzie co zbierać w szpitalu po ich dokonaniach
~ Fachowiec od śluzu
9 miesięcy temu ocena: 96%  51
A co na to fachowiec i znawca szpitala Jan Szczerbań katecheta, szafarz-taca, nauczyciel przedsiębiorczości na swoim przykładzie oraz przysposobienia do życia w rodzinie na przykładzie swojej żony?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koalicjant Pisu
9 miesięcy temu ocena: 89%  50
Pod szpitalem też Martuzalski będziesz palił świeczuszki jak pod sądem gdzie protestowałeś przeciwko dekomunizacji sądów?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ⚖
9 miesięcy temu ocena: 84%  49
Nie dziwię się mu że protestuje przeciwko dekomunizacji sądów. Gdyby nie sąd nie zostałby komisarzem z nadania Tuska.
~ Gdzie jest starosta z PSL?
9 miesięcy temu ocena: 92%  48
Starosto Teodorze Grobelny z PSL przemówisz? Może najwyższy czas wziąć los w swoje ręce? Ale nie mam a myśli twojego trzymania ręki na pulsie jak w przypadku Pagedu gdzie 200 osób poszło na bruk.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Milczenie jest złotem
9 miesięcy temu ocena: 91%  47
Żeby przemówić to trzeba jeszcze mieć coś mądrego do powiedzenia. A myślę, że w tym przypadku klinicznym lepiej dla nas, że milczy. Pół roku rządzi i jedyne co wygegał to '' trzymam rękę na pulsie '', '' mam zaufanie do prezesa Mazurka '' i '' zakazuję imienin ''. Dziękuję Ci za twoje milczenie, które w twoim przypadku naprawdę jest złotem.
~ Starosta Grobelny (PSL): mam pełne zaufanie do prezesa szpitala Mazurka (PO)
9 miesięcy temu ocena: 91%  46
Jakbyś awansował z emerytury 2.000 brutto na 12.000 za starostę niemowę, też byś za dużo się nie wychylał, żeby nie urazić platfuska że szpitala, albo pisowców, bo jeszcze by go wymienili. Do budy i cicho sza, taki kelner 4 partyjek rządzących powiatem. Pojęcia o niczym nie ma, to się nie odzywa. Żeby nie było wstydu jak z tym zakazem imienin.
~ Rolnik małorolny
9 miesięcy temu ocena: 95%  45
Obrabia swoje 3 hektary.
~ Antek
9 miesięcy temu ocena: 92%  44
On ma to gdzieś. Poszedł tam żeby do emerytury dorobić. Taki program realizuje lokalny PIS, nazywa się : " Emerytura 70+ " Co wy chcecie od mojego dziadka.
~ Ostatni gasi znicz, aby nie doszło do samozapalenia.
9 miesięcy temu ocena: 100%  43
Martuzalski a pod szpitalem też będziesz świeczki palił? Może tym razem dołączy do ciebie twój szef partyjny z PO Leszek Mazurek, zawodowo prezes szpitala.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Palący znicze
9 miesięcy temu ocena: 100%  42
Przeciwko dekomunizacji sądów protestował Stanisław. Ciekawe czy będzie pod szpitalem z Mazurkiem?
~ Znicz
9 miesięcy temu ocena: 94%  41
Martuzalski nie ma teraz pewnie czasu na pierdoły typu zwolnienia ratowników medycznych, bo on teraz walczy o kolegów i koleżanki z sądów, aby ich Ziobro nie pozamiatał. Za dużo im zawdzięcza. Teraz priorytetem są znicze przed sądem ⚖.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jędruś
9 miesięcy temu ocena: 100%  40
Zabolała Martuzalskiego dekomunizacja sądów którą szykował PiS. Kredki by się rozsypały.
~ Ggg
9 miesięcy temu ocena: 100%  39
Czekamy na dekomunizację sądów, szczególnie w Kaliszu.
~ Jędrek
9 miesięcy temu ocena: 89%  38
Teraz najważniejsze żeby Ziobro nie zrobił porządku w sądach żeby tatusiowi i mamusi układy się nie pokończyły. A ratownicy? Kogo to obchodzi. Rodzina jest najważniejsza.
~ im jest dobrze dojna zmiana
9 miesięcy temu ocena: 100%  37
Poczytajcie im wszystko gra nie bedą sie wychylać żeby komuś pomóc bo im jest dobrze http://www.bip.powiat-jarocins... http://www.bip.powiat-jarocins... http://www.bip.powiat-jarocins... http://www.bip.powiat-jarocins...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan
9 miesięcy temu ocena: 92%  36
Szpitalem rządzi Leszek Mazurek szef lokalnej PO. Nadzoruje go z ramienia powiatu płatny członek zarządu powiatu Stanisław Martuzalski, partyjnie członek PO. A szefem medycznym jest Włodzimierz Budzyński, który startował do rady powiatu z listy PO ZJ Stanisława Martuzalskiego z PO. Więc odpierd..... się od pisu i pslu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janek jesteś koalicjantem PO, SLD i PSL. Smutne, ale prawdziwe.
9 miesięcy temu ocena: 100%  35
Janek wyluzuj. Za szpital nie odpowiada tylko PO, ale cała koalicja rządząca powiatem czyli PO, PIS, SLD i PSL.
~ Halt Komuch Sulting
9 miesięcy temu ocena: 100%  34
i mu sie nadwykonania nie podobają
~ fachowiec od owiec
9 miesięcy temu ocena: 95%  33
członkiem rady nadzorczej szpitala jest szymczak z pis
~ Zwierzątko
9 miesięcy temu ocena: 95%  32
Pikieta powinna po szpitalu przenieść się pod powiat. Gdzie jest niemowa Grobelny z PSL? On odpowiada za szpital. Wraz z Martuzalskim z PO. Nadal czeka do wigilii żeby przemówić? Dla nich kasy starcza. Martuzalski kosztuje nas 120.000 rocznie. Co on tam robi? Oprócz pisania płatnych ogłoszeń udających artykuły prasowe w gj na stronie 9. I podwyżki dla startującego z jego listy do rady powiatu internisty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Teoś trzyma ?
9 miesięcy temu ocena: 100%  31
Teoś trzyma ręke na pulsie ratowników medycznych
~ sanitarisz w radach nadzorczych pist
9 miesięcy temu ocena: 100%  30
krawiec gdzie jestęś z ekipą, maliną, miro$ławnym, mokra i kulkami http://www.jarocinska.pl/artyk...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szokujące oświadczenie Krawca z Pisu
9 miesięcy temu ocena: 100%  29
szokujące-Krawiec z PiS chłapie najwięcej w Wielkopolsce ponad 180 tysięcy za 2016 rok -a teraz wiadomo dlaczego przewrót pisowców w Jarocinie - w obronie i robienie nowych dla maliny drzyzgi -to jest dobra zmiana dla Jarocina?-ludzie co się tu dzieje?
~ dratewka-z Jarocina
9 miesięcy temu ocena: 100%  28
Biorę swoje 180 tysięcy - reszta mi tita....
~ Myślicie tylko o własnym korycie. Ale już niedługo do XI. 2018
9 miesięcy temu ocena: 96%  27
Zgłosili przyjazd ratownicy z Pleszewa, Krotoszyna, Ostrowa Wlkp, Wrocławia, Poznania. A starosta z PSL Teodor Grobelny pewnie trzyma rękę na pulsie jak w przypadku Pagedu gdy 200 osób szło na bruk. Tutaj może pójść 30 osób na bruk, to temu nygusowi może nawet nie chce się trzymać ręki. Ich pomysł to wyrzucić jarociniakow na bruk i zatrudnić prywaciarza typu falck. Za rok nikt z was panowie z PSL, PO, PIS, SLD rządzących powiatem i panowie z PO rządzący szpitalem nie zostanie wybrany do rady powiatu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czerwona kartka dla tej ekipy co potrafili zadbać tylko o własne stołki i przelewy na własne konto.
9 miesięcy temu ocena: 100%  26
Radni rządzący powiatem: starosta Teodor Grobelny PSL, Mirosław Drzazga PIS wicestarosta, płatny człon zarządu powiatu odpowiedzialny za szpital Stanisław Martuzalski PO, radni Jan Szczerbań PIS, Bronisława Włodarczyk PSL, Karol Matuszak PSL, Marcin Zwierzyński PO, Ryszard Jacek PO, Walenty Kwaśniewski SLD, Wąsiewski z PSL. No i prezes szpitala Leszek Mazurek szef lokalnej PO.
~ otton
9 miesięcy temu ocena: 100%  25
Martuzalski wszystko z Mazurkiem rozwalą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nastała moda na rewolucje
9 miesięcy temu ocena: 83%  24
Ratownicy na protest powinni założyć czerwone koszulki z orłem takie jak nosi na ptotesty płatny członek . To robi wraźenie . No i po zniczu niech zapalą . Powinni zawiadomić także tv oraz redaktora lokalnej gazetki coby im porobił zdjęcia . Teraz taka moda .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Partie same się wyżywią
9 miesięcy temu ocena: 97%  23
lepiej jakby powiat dał kasę do szpitala na podwyżki dla pracowników niż wydaje 120.000 zł. rocznie na czwartego nadmiarowego płatnego członka zarządu powiatu Martuzalskiefgo. Po co ich czterech i tak mało co robią, jak prawo dopuszcza, aby zarzxąd powiatu był 3-osobowy. Albo pewnie z 50.000 na rzecznika prasowego albo pana od drzazgowych kontroli.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dobra zmiana w Jarocinie
9 miesięcy temu ocena: 100%  22
Ile ma krawiec w Jarocinie- 200tysięcy? - to niemożliwe bo wojewoda ma 150 tysięcy
~ Janek s
9 miesięcy temu ocena: 100%  21
Zapominałeś jeszcze prawie 200 tysięcy dla szefa pisu w Jarocinie -Krawca-to się nazywa koalicja dla dobra wspólnego ,,KASY''-frazesy które wszyscy opowiadają-ludzie -wielki czas na referendum
~ znicz pruszków
9 miesięcy temu ocena: 97%  20
JAKBY GO ZWOLNILI MIAŁBY WIĘCEJ CZASU NA OBRONĘ SĄDÓW, A WŁAŚCIWIE SĘDZIÓW, NA KTÓRYCH ZŁEGO SŁOWA POWIEDZIEĆ NIE MOŻE. JESZCZE NIGDY GO NIE SKRZYWDZILI, CO NAJWYŻEJ POMOGLI.
~ KORYCIARZE
9 miesięcy temu ocena: 97%  19
po co członek zarządu powiatu pełniący nadzór nad szpitalem, jak w szpitalu jest 3 członków rady nadzorczej od nadzoru? To się zdecydujcie? Jak jest Martuzalski to zrezygnujcie z rady nadzorczej, albo odwrotnie. Będzie na podwyżki dla ratowników.
~ Priorytety
9 miesięcy temu ocena: 94%  18
Dla internisty co startował z listy Stacha do powiatu znalazła się kasa na podwyżkę, a dla ratowników nie ma. Na Panią od pijaru znalazła się kasa, a na ratowników nie mają. Na płatny audyt zrobiony przez sklep komputerowy!!!! za 18.000 znalazła się kasa. Na płatne ogłoszenie za kilka tysięcy powiat ma kasę, a na ratowników nie mają.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Priorytety
9 miesięcy temu ocena: 97%  17
Dla internisty co startował z listy Stacha do powiatu znalazła się kasa na podwyżkę, a dla ratowników nie ma. Na Panią od pijaru znalazła się kasa, a na ratowników nie mają. Na płatny audyt zrobiony przez sklep komputerowy!!!! za 18.000 znalazła się kasa. Na płatne ogłoszenie za kilka tysięcy powiat ma kasę, a na ratowników nie mają.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sprawa zamknięta
9 miesięcy temu ocena: 30%  16
Ratownicy otrzymają 800 zł podwyżki, 400 w lipcu a 400 w styczniu, tak postanowił rząd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sanitarusz krawiec za 200 tysiecy rocznie
9 miesięcy temu ocena: 93%  15
A były sanitariusz Krawiec potrafił sobie załatwić podwyżkę -największa w powiecie-prawie 200 tysiecy w 2016 roku w tym może będzie więcej wiec trzeba się układać i trzymać by niczego nie stracić-PiS za nim murem
~ Lol
9 miesięcy temu ocena: 91%  14
Ale nadal mają podstawę 1690 zł gdzie innie mają po 2200. Po drugie 800 zł bruttoi tego im nie daje prezes szpitala a oni walczyli o 300 zł podwyżki do pensji podstawowej więc że szpitalnych pieniędzy nadal nie ma? Śmiech a sali!!!
~ od rządu poprzez NFZ
9 miesięcy temu ocena: 96%  13
dodaj 400 brutto brutto czyli 230 na rękę. Pielęgniarki dostaną 4 x 400 brutto brutto, na chwilę obecną dostały już 2 x 400 brutto brutto, we wrześniu będzie już 3 x 400 brutto brutto, a we wrześniu 2018 będzie 4 x 400 brutto brutto. Czyli ratownicy dostaną dwa razy mniej od pielęgniarek
~ Madzia
9 miesięcy temu ocena: 88%  12
Brawo Wy !!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ On
9 miesięcy temu ocena: 96%  11
Staszooooook
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwator
9 miesięcy temu ocena: 88%  10
Prezes dla ratowników nie ma ale sam nowy samochód sobie kupił. To jest sprawiedliwość. Jako radny stara insignią a jako prezes nowiutką mokką. Ciekawe skąd taki nagły napływ gotówki :P :p :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ abc
9 miesięcy temu ocena: 29%  9
a co ma dać z własnej kieszeni? Zastanów się zanim coś napiszesz! A może ty też się dołożysz?
~ Jarocin zaprasza Kalisz
9 miesięcy temu ocena: 91%  8
jeśli sędziowie solidaryzują się z ratownikami czyli częścią społeczeństwa, tak jak społeczeństwo się solidaryzowało z nimi to zapraszamy w środę pod szpital. Może odwiedzi nas z Kalisza Pani sędzia Elżbieta Kościelniak co w Jarocinie w latach 90' robiła zawrotną karierę w sądzie, będąc sędzią, a nawet prezesem Sądu w Jarocinie. Ma tu bardzo bardzo wielu znajomych, adwokatów, sędziów, prokuratorów przy okazji może odwiedzić swoją koleżankę z liceum jarocińskiego i studiów Małgorzatę M. no i Adama którego skazała.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ towarzystwo wzajemnej adoracji
9 miesięcy temu ocena: 96%  7
ciekawe czy ta Pani też paliła znicze przed sądem? Jeśli tak, to w Kaliszu czy w Jarocinie razem ze Stanislawem M.? A może tworzyła łańcuch z Gosią M i Stanisławem M.?
~ Pracownik fizyczny.
9 miesięcy temu ocena: 31%  6
Niech tylko mi miejsca parkingowego nie zajmują, reszta mało mnie obchodzi. Pozdrawiam ciepło.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Naczalstwo
9 miesięcy temu ocena: 90%  5
Proponujemy aby ratownicy udali się pod sąd rejonowy w Jarocinie w niedziele 30 ego gdzie wraz z płatnym członkiem mogliby protestować przeciwko zamachowi na demokracje w spółkach radcowskich oraz zmianach w Trybunale "najgodniejszej kasty " Takie obowiązują priorytety wśród rządzących szpitalem w Jarocinie .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A