Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Bez Bronowa, ale z kobietą

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    8.07.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
LZS Marszew został pierwszym liderem Ligi Stowarzyszenia LZS MiG PleszewLZS Marszew został pierwszym liderem Ligi Stowarzyszenia LZS MiG Pleszew fot. P.Hain

Na boisku w Jankowie zainaugurowana została Liga Stowarzyszenia LZS MiG Pleszew.

R E K L A M A

Nie odbył się pojedynek LZS-u Lenartowice/Grodzisko z LZS-em Bronów. Bronowianie nie dotarli, bo Ryszard Szczepaniak nie zdołał sklecić składu i już raczej nie skleci. Zanosi się więc na to, że w tegorocznej edycji zagra tylko pięć drużyn. Pierwszym liderem został LZS Marszew, który pokonał 6:0 LZS Suchorzew. Warto odnotować, że w barwach ekipy z Suchorzewa zagrała Patrycja Sikora. Rywalom z Marszewa ustępowała fizycznie, ale kilkoma zagraniami pokazała, że w piłkę grać potrafi. LZS Kowalew zremisował ponadto z LZS-em Janków 2:2. Szerzej we wtorkowym "Życiu Pleszewa".

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A