Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AKRAFT-BOX
R E K L A M A

Bezproblemowe zwycięstwo Stali

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 5 miesięcy temu    4.11.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Stal po dobrej grze pokonała reprezentanta okręgu konińskiegoStal po dobrej grze pokonała reprezentanta okręgu konińskiego fot. P. Hain

Polonus był w poprzedniej kolejce sprawcą sporej niespodzianki, remisując na boisku lidera. W konfrontacji ze Stalą zespół z okręgu konińskiego był całkowicie bezradny.

R E K L A M A

Owszem, potrafił strzelić bramkę, ale była ona wynikiem prezentu ze strony pleszewskich obrońców. Poza tym Stal dzieliła i rządziła, a mecz powinna wygrać dużo wyżej. Wynik pojedynku otworzył Tomasz Zawada. Grający prezes Stali nie miał problemów z pokonaniem Michała Horbińskiego po tym, jak idealnie dośrodkował piłkę Jacek Pacyński. Drugi gol był efektem cudownej, indywidualnej akcji Jakuba Biadały, który przy linii końcowej ograł Filipa Dobrego i skierował piłkę do bramki niemal z zerowego kąta. Trzy kolejne szanse na zmianę rezultatu miał Jacek Pacyński. Za pierwszym razem chybił, odbierając Jakubowi Biadale asystę, nieco później przegrał z bramkarzem Polonusa w sytuacji „sam na sam”, ale trzeciej okazji już nie zmarnował. „Poklepał” piłkę z Błażejem Ciesielskim i podwyższył na 3:1. Nic nie zmieniło się w obrazie gry po przerwie, tyle tylko, że bramki już nie padły. A powinny. Zwłaszcza w 60’ . Błażej Ciesielski został sfaulowany w polu karnym przez Filipa Jasieckiego, jednak Krzysztof Matuszak „jedenastki” nie wykorzystał. Posłał futbolówkę obok słupka.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A