Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Bójka na ulicy. Ranny w szpitalu

› Aktualności 4 miesiące temu    30.12.2018
Przemysław Góralczyk
komentarzy 33 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. www.fotolia.com

Dwóch mężczyzn pokłóciło się na Kaliskiej.

Do szarpaniny między nimi doszło na Kaliskiej w Pleszewie. Jeden z nich - 32-latek - został zaatakowany nożem. Poraniony trafił do szpitala. - Doznał obrażeń ciała poniżej dni 7 – wyjaśnia asp. Kołaska. I dodaje. - Ponadto 32-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Miał 2,5 promila. Jak się dowiedzieliśmy do chwili obecnej 32-latek nie złożył stosownego zawiadomienia w sprawie pobicia, dlatego też policja nie podejmuje dalszych kroków.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (33)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Tacik
4 miesiące temu ocena: 63%  33
Ciekawe ile osób, które mają zastrzeżenia odnośnie działalności całodobowej sklepu, korzystało z zakupów w godzinach nocnych w Misiu. To nie wina sklepu, tylko mentalności ludzi, którzy zachowują się trzoda. Jeżeli ktoś zakłóca ciszę nocną po godzinie 22, dlaczego mieszkańcy, którzy tak bardzo narzekają, nie interweniują i nie zadzwonią na Policję. Przeszkadza Wam sklep i pobliski bar, a nie przeszkadza Wam kwestia, że płacicie podatki i nie wymuszacie na władzy interwencji w tej sprawie...
~ Fancik
4 miesiące temu ocena: 100%  32
Czy młodzi policjanci mają jakieś szkolenia jak się zachowywać podczas patrolowania miasta? Dzień wigilijny, jedzie sobie duży radiowóz, w środku trzech rozbawionych mocno funkcjonariuszy, a z okna muzyka na full... Przecież ludzie to widzą i słyszą, jak potem policjant ma budzić zaufanie??
~ Tomek
4 miesiące temu ocena: 100%  31
jakby się asafala postarał to by przeszedł rekrutacje
~ Tomek
4 miesiące temu ocena: 100%  30
przecież teraz biorą każdego byle by na drzewo nie uciekł więc co się dziwisz
~ Maciej
4 miesiące temu ocena: 100%  29
Opiją się korzkiewki i dźgają się nożami :) takie rzeczy tylko pod misiem lub gastro.
R E K L A M A
~ Robol
4 miesiące temu ocena: 100%  28
To gdzie to bylo koło Misia czy pod cmentarzem
~ pan kleks
4 miesiące temu ocena: 100%  27
podobno cala akcja pod cmentarzem na kaliskiej
~ anty
4 miesiące temu ocena: 83%  26
Jeden zaatakował nożem drugiego a policja nic nie robi w tej sprawie.A może chciał go zabić?O tym wszystkim powinna dowiedzieć się Komenda Wojewódzka w Poznaniu,zaraz byłaby reakcja,przeciez to jest miejsce publiczne-to jest czyn chuligański,ktory prokurator powinien objąć sprawą z urzędu.
~ lowelas z pałą
4 miesiące temu ocena: 86%  25
chłopaki z policji w tym czasie byli na końcu kaliskiej na stacji beznynowej i bajerowali do kasjerki, na pilnowanie porządku zwyczajnie nie ma czasu :)
~ ggg
4 miesiące temu ocena: 100%  24
niestety ale tak wyglada ich praca :)....
~ Antymis
4 miesiące temu ocena: 100%  23
Przedmowcy mają ,rację pod misiem codzinne libacje wieczorami,do sklepu strach iść a jak się zadzwoni na policję to zgłoszenie przyjmą ,przejada autem i nawet niezareaguja! Człowiek rano wstaje do pracy a po nocach wciąż hałasy a jak się okno otworzy i zwróci uwagę to jeszcze gorzej!pora wziąść się za ta maline pod sklepem albo za sklep bo to jest główny powód tego co się tam dzieje ,całodobowy i zaś po nocach szaleństwo,Jak był chwilowy zakaz handlu w ndz i było otwarte do 24 to było ok ciekawe jak Maciej zrobił że ma cały czas otwarte!
~ Wyborca
4 miesiące temu ocena: 100%  22
No przecież mamy coraz większy monitoring w Pleszewie ktoś to obsluguje i bierze pieniądze.Gdzie jest Policja tym bardziej w nocy.Wracam z pracy o poznej godz.i idąc prawie przez cały pleszew zero radiowozu.Ale cóż zrobic? Skoro w bialy dzień piją itd pod oknami straży miejskiej Kilka dni temu w dzien tzw,,asafala,,,,ściągnął gatki i świecąc gołym dupskiej narabal kopczyk na pl.Koscielnym na oczach przechodzacych dzieci itd.Gdzie sa kamery?????.Kto za to odpowiada ??? GDZIE TE OSOBY NA KTORE GLOSOWALEM A MIALO BYC TAK PIEKNIE I BEZPIECZNIE A ROBI SIE NIEBEZPIECZNIE I SMIERDZACO
~ kaliska
4 miesiące temu ocena: 100%  21
Podaj nazwiska osób na które głosowałeś, nie bój się.
~ Jola
4 miesiące temu ocena: 100%  20
Dokładnie Dziadostwo jak nie wiem pod tym Misieim. Z lipowej go wspólnota wywaliła to z Kaliskiej tymbardziej trzeba tylko kto się tym zajmie.
~ Sąsiad
4 miesiące temu ocena: 100%  19
Przewodniczący osiedla! Tylko co go obchodzi początek Kaliskiej? Jak był Dzień Kobiet to zapraszał kobiety z końca Kaliskiej i całej Piaskowej. Więc wątpię czy go zainteresuje ten bałagan. Nawet nie wiem czy korzysta z internetu. Jesteśmy zostawieni sami sobie.
~ ktoś
4 miesiące temu ocena: 91%  18
Zamknąć ten burdel skoro właściciel ani Policja nie potrafią zrobić porządku. Jestem za zamknięciem!
~ kaliska
4 miesiące temu 17
Myślisz, że nas p. burmistrz posłucha. Złudzone marzenia.
~ Maja
4 miesiące temu ocena: 86%  16
Ja tylko nie rozumiem dlaczego w sklepie sprzedaje się alkohol już wyraźnie nietrzeźwym klientom,którzy zakupiony alkohol piją przed sklepem.Nikt chyba nie chce tego widzieć i tych zasikanych sąsiednich bram i walających się butelek też chyba nie. Chcę zauważyć,że mieszkańcy ul.Kaliskiej też płacą podatki w tym mieście i mają już dość samochodów z włączonymi silnikami i ryczącą muzyką oraz ekscesów pod sklepem.
~ o.
4 miesiące temu ocena: 100%  15
Przestań liczyć na burmistrza, on już pokazał na co go stać, no choćby podwyżki cen a śmieci.
~ pleszew
4 miesiące temu ocena: 100%  14
bo koledzy tych pan to można.
~ Ciągle hałas
4 miesiące temu ocena: 100%  13
Uważam że jako mieszkańcy w bliskim otoczeniu Misia powinniśmy się zebrać i coś uradzic może razem z burmistrzem.
~ Boję się.
4 miesiące temu ocena: 89%  12
No jak tam panie burmistrzu, M i G Pleszew, panuje pan nad bezpieczeństwem mieszkańców czy nie ?
~ Adwokat
4 miesiące temu ocena: 100%  11
Też mieszkam na Kaliskiej i uważam, że trzebaby się poważnie zastanowić czy nie zacząć zbierać podpisów nad odebraniem koncesji na alkohol. Podczas ostatniej bójki policja nie przyjechała gdyż poinformowano zglaszajacego zajście pod sklepem że nie ma kogo tam wysłać. Tak więc Policja ma w d... ie bezpieczeństwo i spokój mieszkańców, więc powinniśmy zebrać podpisy i uderzyć do odpowiedniej instytucji aby odebrać Misiowi koncesję.
~ CichyGwałciciel
4 miesiące temu ocena: 25%  10
To się wyprowadź w pi*du z tej "meliny" :)
~ pleszew
4 miesiące temu ocena: 88%  9
tak odebrać
~ mecenas
4 miesiące temu ocena: 17%  8
Nie rozumiem dlaczego czepiacie się Redaktora o zdanie "Doznał obrażeń ciała poniżej dni 7". Jest to prawne sformułowanie oznaczające że zdarzenie to zostało potraktowane jako wykroczenie. (Poniżej dni 7 - Wykroczenie, Powyżej dni 7 - przestępstwo). Dokładniej chodzi tutaj o rozstrój zdrowia (ocenia to lekarz lub biegły), a nie o to kto ile leżał w szpitalu.
~ nauczyciel j. polskiego
4 miesiące temu ocena: 80%  7
Redaktor powinien pisać po polsku i ze zrozumieniem, a nie gwarą uliczną i jakimiś niedomówieniami. Widać, że redaktor miał z polskiego -3 a może 2+/wg starej oceny//
~ pan kleks
4 miesiące temu ocena: 92%  6
nawet w sklepie koledzy pan tam pracujących prześiadują pijani i zaczynają się w ludzi
~ Krzychu
4 miesiące temu ocena: 100%  5
I kiedy to się stało? To ta bójka w środku nocy? Potem kolega szukał tego co go pobił, nawet 6 osób? A ja się pytam, co ten kolega robił w środku nocy pod sklepem monopolowym? No chyba, że wracał z pracy, to wtedy ok. Tylko ten kto mieszka na Kaliskiej wie co tu się odstawia. Wrzaski, bójki, głośna muzyka z samochodów i to wszystko grubo po 24. Czy ktoś wreszcie zrobi z tym porządek? Wątpię.
~ Gregor
4 miesiące temu ocena: 100%  4
" Doznał obrażeń ciała poniżej dni 7 " no petarda .. nie wiadomo co to jest to dni 7 może to 7 dni temu było a może będzie leżał 7 dni a może to będzie za 7 dni hahahaha
~ PPL
4 miesiące temu ocena: 100%  3
Mis Kaliska coraz więcej się tam dzieje
~ pan doktor
4 miesiące temu ocena: 57%  2
Co tzn. "Doznał obrażeń ciała poniżej dni 7 – wyjaśnia asp. Kołaska." Czyżby to jakaś nowa część ciała ? Panie Przemysławie Piotrowski - może pan wyjaśni co tu jest grane ?
~ pan doktor
4 miesiące temu ocena: 67%  1
Powinno być: Panie Przemysławie Góralczyk - może pan wyjaśni co tu jest grane ? Przepraszam,
R E K L A M A
R E K L A M A