Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Astarosta
R E K L A M A

Broniszewice. Chwile szczęścia. Wystarczy tak niewiele

› Aktualności 6 dni temu    10.10.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Dominikanki z Broniszewic zorganizowały wesoły dzień chłopca dla swoich podopiecznych. Było mnóstwo radości i szczęśliwych chwil.

R E K L A M A

Najpierw chłopcy mieli okazję potańczyć z wolontariuszkami, oraz spędzić czas z wolontariuszami z ZSP w Broniszewicach, którzy wraz z opiekunkami odwiedzili ich w domu. Później uzupełnili stracone kalorie pyszną pizzą. Po czym z uśmiechem na ustach powitali Grzegorza Rybarczyka z Chocza. Ten przyjechał do nich swoim jeepem więc „driftom" nie było końca. - Ale tylko po piasku – mówi z uśmiechem siostra Regina. Następnie, podopieczni Dominikanek mieli okazję podziwiać krajobrazy jesienne podczas przejażdżki autem oczywiście z pozycji pasażera. - I znów przekonaliśmy się, jak niewiele potrzeba chłopcom do szczęścia - podsumowuje siostra Regina.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A