Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Broniszewice po raz pierwszy

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 6 miesięcy temu    11.03.2018
Piotr Hain
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Część uczestników ligi w DobrzycyCzęść uczestników ligi w Dobrzycy fot. J. Ciesielski

W sobotę, 10 marca, zakończyły się zmagania ósmej edycji Dobrzyckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Amatorów.

R E K L A M A

Toczące się od października zawody zorganizowane zostały przez Urząd Miejski Gminy Dobrzyca przy współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Dobrzycy i Multeafilem, a głównymi animatorami przedsięwzięcia byli Marek Szewczyk i Jarosław Ciesielski. Po raz pierwszy w historii mistrzowski tytuł wywalczył FC Broniszewice, wyprzedzając Galew/Trzebin i Budy. Pucharami wyróżniono wszystkie zespoły, a piłkarze trzech czołowych ekip otrzymali medale. Puchar fair-play zgarnął Anonymous Zakrzew. Nie zabrakło też wyróżnień indywidualnych. „Królami strzelców” okazali się Paweł Czubak (Anonymous), Kamil Kaźmierczak (Budy) i Jakub Balcer (Hatex), najlepszymi bramkarzami obwołano Mateusza Cielucha (Karmin) i Jacka Ratajczaka (Galew/Trzebin), a nagrodę dla najstarszego uczestnika odebrał Paweł Krusiewicz (Broniszewice). Najlepszym zawodnikiem okazał się natomiast Przemysław Szymkowiak (Broniszewice). Wyróżniono ponadto: Andrzeja Grochowickiego (Broniszewice), Tomasza Wawrzyniaka (Galew/Trzebin), Jana Czubaka (Budy), Rafała Baranowskiego (Hatex), Piotra Ochmanowicza (Ekipa od Hipa), Błażeja Chruszczyka (Karmin), Michała Rzepę (Królewscy), Michała Walczaka (Sław-Piek), Szymona Orpela (Anonymous) i Piotra Ulkę (Czarni). Trofea wręczali zastępca burmistrza Dobrzycy Ewa Wasielewska i członek rady nadzorczej Banku Spółdzielczego w Dobrzycy Stanisław Szemendera.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Dob
  6 miesięcy temu ocena: 100%  5
  Mimo że poziom troszkę niższy Dobrzycka liga jest o wiele wiele WIEEEE lepsza sędzia nie ma swojej ulubionej drużyny grają tam amatorzy sami i organizacja jest naprawdę zajebista
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Dob
  6 miesięcy temu 4
  Taki poziom A takie rzeczy no proszę proszę
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ....
  6 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Widział widział. Siwy nie pierwszy raz nawalony haha
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ...
  6 miesięcy temu ocena: 100%  2
  A dlaczego nie ma relacji z Gołuchowskiej Ligi i "nawalonych" sędziach. Brawo organizatorzy, nikt wcześniej tego nie widział.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Asensio
  6 miesięcy temu ocena: 100%  1
  A po pisać o konfidentach ??
  R E K L A M A
  R E K L A M A