Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Broniszewice. Przez remont drogi będzie zakaz wjazdu!

› Aktualności 8 miesięcy temu    8.07.2018
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Broniszewice. Gmina Czermin. Uwaga mieszkańcy Broniszewic! Od poniedziałku do środy nie będzie można wjechać i wyjechać z remontowanej drogi!

 

W związku z planowanym wylaniem asfaltu na drodze gminnej w Broniszewicach (od starej poczty do kościoła na dołku) od poniedziałku (9 lipca) obowiązywał będzie zakaz wjazdu, wyjazdu oraz parkowania pojazdów. Planowane rozpoczęcie robót to godz. 7.00 wspomnianego dnia. Z kolei planowane zakończenie robót to środa 11 lipca (ok. godz. 21.00)

R E K L A M A

Zakaz korzystania z drogi obejmuje godziny od 7.00 do 21.00 każdego dnia.

- W powyższym terminie prosimy o pozostawienie pojazdów poza terenem swoich posesji i drogi gminnej nr 625027P, gdyż wjazd i wyjazd przez drogę będzie niemożliwy. Za powyższe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość - informują władze gminy.

 

Telefon kontaktowy do Urzędu Gminy Czermin: 62 74 16 031.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tomuleto
8 miesięcy temu 1
NIech szanowna redakcja napisze o wynikach matur w ZST w Pleszewie i lecącym na łeb naszyje poziomie naucznaia w tej szkole. Uczniowie nie zdają matur czesto nie ze swojej winy. Co rok jest gorzej. Szkoła umiera... Zapytajcie dyrektora i kadrę pedagogiczną dlaczego tak się dzieje. Ale przecież chwila.... są wakacje więc pewnie nie ma nikogo. Każdy sobie odpoczywa....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A