Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Broniszewice. W Domu Chłopaków ciągłe zmiany! [FOTO]

› Aktualności 8 miesięcy temu    11.07.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
Meble z Ikea od Doroty Welman Meble z Ikea od Doroty Welman

Wielkie otwarcie nowego Domu Chłopaków prowadzonego przez siostry Dominikanki w Broniszewicach już 1 września i każdego tygodnia dzieje się tam coś ciekawego, o czym można przeczytać na fb i stronie internetowej.

R E K L A M A

Od połowy czerwca wokół domu zaczęto kłaść kostkę brukową. W pokojach chłopców na ścianach zawisły ich wymarzone fototapety. Mikołaj i Krzyś uwielbiają wiatraczki, dlatego w ich lokum na zdjęciu jest stary wiatrak. Karol i Darek, to z kolei miłośnicy straży pożarnej, więc nic innego, jak wóz strażacki nie mogło się znaleźć na ścianie. Andrzej z kolei marzyło o zdjęciu miasta, a Daniel - swojego ulubionego zespołu ENEJ. Wszystko, co się kojarzy z rolnictwem - to zamiłowanie Roberta i Łukasza. W ich pokoju na ścianie jest zatem ciągnik na polu. A Łukasz, który uwielbia "stówki", ma fototapetę ze studolarówek. - Choć ostatnio dowiedział się, że są pięćsetki - żartują siostry.

Siostry przyznają, że chłopcom tak bardzo podoba się ich nowy dom, że czasem się wymykają, aby posiedzieć w swoich nowych pokojach. A będzie tam jeszcze piękniej, bowiem do Domu przyjechały meble z Ikei, jako prezent od dziennikarki Doroty Wellman. - Pierwszy transport rozładowany i meble znalazły się już w pokojach Chłopców. Czekamy na drugi. Otaczają nas WSPANIALI LUDZIE!!! - piszą siostry na swojej stronie, zamieszczając zdjęcia pięknych mebli i pluszaków z Ikei.

Niedawno wykończono też łazienki dla chłopców. Dostosowane są one do stopnia ich niepełnosprawności. - Zapraszamy na zwiedzanie. Każde mieszkanie ma zaprojektowaną łazienkę w innym stylu. Są wymarzone wanny, są wymarzone płytki! Jesteśmy szczęśliwi! - piszą siostry. W łazienkach są wanny lub prysznice, nowoczesne kafelki. Pomieszczenia są przestronne i jasne. Kolejne prace wykończeniowe już wkrótce.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    R E K L A M A
    R E K L A M A