Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aklak
R E K L A M A

Budowa hali w Kościelnej Wsi. Kielnia poszła w ruch! [ZDJĘCIA, WIDEO]

› Aktualności 10 miesięcy temu    5.12.2017
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Wójt Marek Zdunek oraz przewodniczący rady gminy Jan Sobczak wmurowują kamień węgielny pod budowę nowej hali w Kościelnej WsiWójt Marek Zdunek oraz przewodniczący rady gminy Jan Sobczak wmurowują kamień węgielny pod budowę nowej hali w Kościelnej Wsi fot. Jakub Nowak

Kościelna Wieś. Gmina Gołuchów. W poniedziałek w Kościelnej Wsi odbyło się oficjalne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej hali.

 

R E K L A M A

Przypomnijmy: inwestycja za ok. 10,4 mln zł powinna zostać ukończona w przyszłym roku. W poniedziałek w szkole odbyła się duża uroczystość związana z oficjalnym rozpoczęciem budowy obiektu w Kościelnej Wsi, który pozwoli w przyszłości na organizację większej ilości zajęć i rozgrywek sportowych, a także stworzy nowe warunki do nauki wielu przedmiotów.

Podczas niej - po przemówieniach władz oraz pięknym programie artystycznym w wykonaniu dzieci - wmurowano kamień węgielny - warto dodać, że w „kapsule czasu” znalazła  się nasza gazeta - „Życie Pleszewa”.

ZOBACZ WIDEO:

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ...
  10 miesięcy temu ocena: 90%  3
  Nie potrzebna inwestycja ,mamy juz jedna hale sportową wzieli by sie za budowe mieszkań 'których brakuje w naszej gminie !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gregor
  10 miesięcy temu ocena: 100%  2
  ..a tak przy okazji. O jakich mieszkaniach mowa ? Bloki mieliby stawiać w Kościelnej Wsi ? Dla kogo ? Dla tych i tak dojeżdżających do Kalisza ? Właśnie zajrzałem na popularny portal. Jest ponad 260 mieszkań do kupienia w samym Kaliszu i kolejnych kilkadziesiąt do wynajęcia.
  ~ gregor
  10 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Co tam mieszkania, gospodarność po polsku. Najpierw asfalt, potem remont kanalizy. Najpierw orlik, a po 5 latach sala sportowa (trudno to nazywać "halą").
  R E K L A M A