Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bukmacher STS nominowany w dwóch kategoriach do EGR Marketing & Innovation Awards 2019

› Sport i rekreacja› Aktualności 8 miesięcy temu    12.06.2019
Artykuł sponsorowany
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

STS nominowany został do EGR Marketing & Innovation Awards 2019 w dwóch kategoriach. Jest to wyróżnienie na skalę międzynarodową.

STS: dwie nominacje do EGR Marketing & Innovation Awards 2019

Prezes bukmachera STS – największego bukmachera w Polsce – pochwalił się na swoim Twitterze  informacją o nominacji do nagrody w konkursie EGR Marketing & Innovation Awards 2019. Bukmacher otrzymał ją w dwóch kategoriach: Brand of the Year oraz Sportsbook marketing campaign. Przyznanie nagród odbędzie się już 25 czerwca.

To duże, ale nie pierwsze dla STS wyróżnienie w skali światowej. Firma prowadzi wiele nowatorskich działań i udziela się w różnych kampaniach, dlatego też nikogo nie powinno dziwić, że została zauważona przez EGR.

EGR – czym się zajmuje?

Skrót EGR oznacza eGamingReview. Firma zajmuje się sporządzaniem dokładnych raportów, które odnoszą się do wszelkiej działalności w branży hazardowej. Szczególnie jednak specjalizuje się w temacie zakładów bukmacherskich, kryptowalut i e-sportu.

Nagrody przyznawane przez EGR niosą za sobą duży prestiż i znaczenie. Firma śledzi działalność różnych przedsiębiorstw, szczególnie pod względem marketingowym i prowadzonych kampanii. Na tej podstawie sporządza raport i nominuje do nagrody w różnych kategoriach. Oprócz tych, w których nominowany został bukmacher STS, można wyróżnić m.in. Best omni-channel solution czy Innovation in mobile and tablet.

STS wyróżniony w dwóch kategoriach

Bukmacher STS został nominowany przez EGR w kategorii Brand of the Year, która odnosi się do firm podejmujących innowacyjne działania i wyróżniających się na tle konkurencji pomysłowym i nietypowym podejściem. Oprócz polskiej firmy wśród nominowanych znaleźli się m.in. Sky Betting & Gaming, Pinnacle czy Jackpotjoy.

Druga kategoria, w której STS został nominowany, czyli Sportsbook marketing campaign, uwzględnia te firmy, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy prowadziły oryginalne i najbardziej przyciągające działania marketingowe. Na krótkiej liście nominowanych oprócz STS widnieją m.in. Betsson, VBet czy William Hill.

Nie jest to pierwsze międzynarodowe wyróżnienie dla STS. W 2018 roku firma otrzymała nominację do nagrody SBC Awards w kategorii Retail Bookmaker of the Year.

Ilość wyróżnień dla tej firmy nie dziwi, gdyż STS to największy legalny bukmacher w Polsce, którego udziały w legalnym rynku bukmacherskim w Polsce wynoszą już blisko 50%. Więcej informacji na temat STS: https://www.legalny-bukmacher.com/kod-promocyjny-sts/

STS prężnie działa na rynku e-sportu

STS jest jednym z tych polskich bukmacherów, którzy widzą duży potencjał w e-sporcie. Firma wyróżnia się pod tym względem licznymi działaniami, mającymi na celu rozpowszechnianie tego typu rozgrywek.

Przykładem zabiegów wykonywanych przez bukmachera może być fakt, że w 2018 roku bukmacher STS objął patronatem osoby aktywnie udzielające się w Polsce w grze League of Legends (LOL), czyli infuencerów z dziedziny e-sportu. Ponadto był sponsorem transmisji CS:GO podczas międzynarodowego turnieju eSports Charleroi.

E-sport coraz bardziej popularny

E-sport staje się coraz bardziej popularny i obecnie jest już tak naprawdę szeroko rozwiniętym biznesem. Zmagania drużyn, siedzących przed komputerem i grających w gry, w które praktycznie każdy może zagrać we własnym domu, obserwują tłumy widzów. A stawka za wygrany mecz nie jest byle jaka – w 2018 roku pula nagród w The International wynosiła ok. 25 milionów dolarów.

W Polsce dyscyplina jaką jest e-sport cały czas się rozwija. W 2016 roku zyski z e-sportu wynosiły ponad 10 milionów dolarów, a w 2017 roku Polska znalazła się na drugim miejscu wśród krajów najbardziej rozwiniętych pod względem e-sportu.

Nic więc dziwnego, że tak duży bukmacher jak STS decyduje się na szerokie działania związane z tą dziedziną. Nie jest to jedyna firma na Polskim rynku umożliwiająca obstawianie zakładów z e-sportu. Można więc podejrzewać, że zainteresowanie e-sportem będzie coraz większe.

STS na początku 2019 roku ogłosił ekspansję na rynek europejski. To pierwszy polski bukmacher, który zdecydował się na taki krok. Dodając do tego wszystkie jego działania na rzecz sportu i e-sportu, nikogo nie powinny dziwić nominacje do tak prestiżowej nagrody jak EGR Marketing & Innovation Awards 2019.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!