Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Chocz. Debiut ojca Medarda

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    6.08.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Chocz. Wyścig z pokrywkami na głowie oraz kelnerów - z tackami, na których był kubek, jedzenie pączków na czas czy konkurs z balonami - to tylko niektóre atrakcje festynu parafialnego w Choczu.

 

R E K L A M A

Imprezę przygotował o. Medard Hajdus proboszcz miejscowej parafii.

- Na początku wystraszyła nas pogoda, ale na szczęście się ustabilizowała. Pierwsza część festynu była konkursowa, druga artystyczna. W część artystyczną nie ingerowałem, bo tym zajmowała się Paulina Konowrocka, która zebrała potrzebnych ludzi. A ja zajmowałem się częścią dla młodszych, konkursami, pomiędzy którymi śpiewały dzieci z naszej Scholi – informuje proboszcz.

Na koniec dzieci otrzymały nagrody oraz dyplomy, a najlepszej trójce wręczono puchary. Warto wspomnieć, że w części artystycznej zaprezentowali się między innymi: Moon G Neverhood, Arek Kuznowicz, Weronika Moździerz oraz zespół, którego skład stworzyła - Paulina Konowrocka.

- Dziękuję Paulinie Konowrockiej, że mogłem wystąpić. Śpiewanie to moja pasja, jeszcze z czasów przedszkolnych. Najważniejsza podczas koncertu jest ciepła atmosfera wśród publiczności a tego w Choczu nie brakowało. Największe wrażenie zrobiły utwory Despacito i Sen o Victorii – mówi jeden z artystów, Arek Kuznowicz. I zaprasza na kolejny swój występ. - 12 sierpnia na festyn na osiedlu Piastowskim w Pleszewie. Tam też zaśpiewam.

Impreza w Choczu była debiutem o. Medarda: 

- To był mój pierwszy festyn – przyznaje proboszcz. - W tamtym roku nie robiliśmy ze względu na rocznicę śmierci o. Hioba. Zobaczymy jak będzie w przyszłym roku. Paru rzeczy się nauczyłem i już mniej więcej wiem ile czego zamawiać, co robić. Przede wszystkim muszę mieć fajną ekipę, która mi pomoże, bo to jest dużo pracy – przyznaje proboszcz.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A