Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Chocz. Dyrektor szkoły w Kuźni odeszła na emeryturę

› Aktualności 8 miesięcy temu    13.09.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Elżbieta Nawrocka, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kuźni, wraz z końcem wakacji odeszła na emeryturę.

 

–Zasługuje na podkreślenie, że był to dla naszej koleżanki jedyny zakład pracy. Rzadko się zdarza, żeby rozpocząć pracę i zakończyć w jednej instytucji – podkreślał burmistrz Marian Wielgosik. Dziękował tez Elżbiecie Nawrockiej za zaangażowanie i serce, które włożyła w swoją pracę. - Składamy ci podziękowania, za tą wieloletnią sumienną pracę. (...)

R E K L A M A

 

Warto wspomnieć, że z początkiem września 2016 roku, Elżbieta Nawrocka, skorzystała z możliwości wzięcia rocznego urlopu zdrowotnego. W tym czasie urząd dyrektora w zastępstwie pełniła Ewa Jabłońska. I to ona będzie teraz dyrektorem. - Pani Ewa, prócz tego, że uzyskała 100% poparcia, charakteryzuje się tym, że potrafi sobie zjednać kadrę, ma innowacyjne pomysły na funkcjonowanie placówki i posiada kwalifikacje do zarządzania nią – przekonywał Marian Wielgosik.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A