Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Chocz. Dzień Kobiet pamięci Zbigniewa Wodeckiego

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    13.03.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Ola Kornacka

Chocz. Z okazji Dnia Kobiet w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Choczu odbył się koncert poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Nie mogło również zabraknąć kwiatów wręczonych przez burmistrza - Mariana Wielgosika.

R E K L A M A

 

Na scenie zaprezentowali się artyści ze studia wokalno-artystycznego Piano Song z Kalisza, którzy przypomnieli największe hity artysty: "Z Tobą chcę oglądać świat", "Chałupy Welcome to" czy "Lubię wracać tam, gdzie byłem".

W czasie trwania imprezy został także rozstrzygnięty konkurs na najsmaczniejsze ciasto domowego wypieku, w którym triumfowało sołectwo z Józefowa. Drugie miejsce przypadło sołectwu Nowa Kaźmierka, a ostatnie miejsce na podium zajęło KGW z Kuźni.

Organizatorami byli burmistrz gminy Chocz - Marian Wielgosik oraz Gminny Ośrodek Kultury, przy współpracy ze stowarzyszeniem Kultura i Turystyka dla Młodych "KUL-TUR-a" i Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Chocz.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A