Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 LESZEK B

Czekamy na informacje o osobach, organizacjach potrzebujących wsparcia!

› Aktualności 6 miesięcy temu    12.02.2019
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

"Życie Pleszewa" od wielu lat publikuje informacje o osobach, organizacjach, które można wesprzeć odpisując 1% podatku. Zgłoś się do nas z informacją, jeśli takiej pomocy potrzebujesz!

Na rehabilitację, leki, nowy wózek inwalidzki, wyjazdy do specjalistów - potrzeby osób chorych i niepełnosprawych są ogromne. Od wielu lat opisywaliśmy historie takich ludzi z terenu naszego powiatu - dzieci i dorosłych - aby zachęcić mieszkańców do odpisu 1% na rzecz któregoś z nich.

Teraz chcemy te informacje uaktualnić, dzieci rosną, zmieniają się, potrzebujemy także nowych zdjęć. Poprosimy zatem o kontakt z redakcją (tel. 62 508-10-45), jeśli tylko chcecie państwo, aby takie dane ukazały się w "Życiu Pleszewa" i na naszym portalu zpleszewa.pl.

Mogą się oczywiście zgłaszać także placówki czy organizacje.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!