Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Derbowe siedem goli [ZDJĘCIA]

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    13.05.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Derbowe starcie w Pieruszycach przyniosło siedem goliDerbowe starcie w Pieruszycach przyniosło siedem goli fot. P. Hain

Derby to derby. Tutaj nie było kalkulacji, toczyła się twarda walka o każdy metr boiska. Spięć podbramkowych było sporo, a piłkarze wykorzystali siedem bramkowych okazji.

R E K L A M A

Lepiej w mecz weszli Czarni, którzy po dwunastu minutach prowadzili 2:0. Pierwszego gola uzyskał Remigiusz Prusak, a po indywidualnej akcji na 2:0 podwyższył Piotr Ulka. Gladiatorzy nie poddali się. Błąd dobrzyckiej defensywy wykorzystał Adam Cegła, a Marcin Orszulak sfinalizował akcję Adriana Włodarczyka. 2:2 do przerwy. Drugą połowę znów lepiej zaczęli dobrzyczanie. W zamieszaniu podbramkowym piłkę skierował do siatki Kamil Wikary. Obrońcy Gladiatorów zachowali się zbyt statycznie również niespełna kwadrans później, umożliwiając Remigiuszowi Prusakowi podwyższenie na 4:2. Ostre strzelanie zakończył Bartosz Antczak, a jego kontaktowy gol był ostatnim tego dnia. Czarni wyjechali z Pieruszyc bogatsi o trzy punkty, wygrywając 4:3.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A