Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Derby w grupie orlików

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    13.05.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
APR Stsl zrewanźowała się Gladiatorom za jesienną porażkęAPR Stsl zrewanźowała się Gladiatorom za jesienną porażkę fot. P. Hain

Mają swoje derby dorośli, mają i dzieci. Dzisiaj w Pleszewie odbyło się derbowe starcie pleszewskiego powiatu, w którym drużyna APR Stal Pleszew zmierzyła się z Gladiatorami Pieruszyce.

Młodzi zawodnicy i zawodniczki zaprezentowali niemałe już umiejętności piłkarskie, a przede wszystkim sporą amibicję, Padło 9 bramek. Pleszewianie pokonali swoich rówieśników z gminy Czermin 6:3, choć po pierwszej połowie przegrywali 1:2. Bramki dla APR Stal uzyskali: Mateusz Derwich (3), Maciej Popławski, Paweł Sarna i Michał Grabowski. Dla Gladiatorów gole strzelili Martyna Wolniak, Oliwia Krysińska i Tobiasz Maćkowiak. Obia nasze drużyny zdobyły w 10 pojedynkach po 19 punktów i zajmują  w tabeli II ligi okregowej drugie i trzecie miejsce.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!