Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dni Dobrzycy 2017 - dzień drugi

› Aktualności 10 miesięcy temu    12.06.2017
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A

Drugi dzień Dni Dobrzycy 2017 upłynął pod dyktando Konfrontacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Jednak organizatorzy przygotowali wiele innych atrakcji. Można było spróbować swoich sił w rękodziele. Goście częstowali się plackiem drożdżowym oraz chlebem ze smalcem i kiszonymi ogórkami. Nie brakowało też chętnych do zabawy w wesołym miasteczku. Na scenie zaprezentowała się grupa teatralna działająca przy GCK w Dobrzycy, uczniowie gimnazjum, zespół Summer oraz Autyzm Kilka.

R E K L A M A

Na zakończenie tegorocznych obchodów dni miasta wystąpił „Skaner” - legenda polskiej sceny muzyki tanecznej. Hit za hitem wprawił publiczność w doskonały nastrój. Do tego świetny kontakt zespołu z publiką – i okazało się, że nawet na koncercie może ruszyć pociąg złożony z publiczności. Na koniec członkowie grupy rozdawali autografy i pozowali do zdjęć z fanami.

 

Zobacz koniecznie:

• Dni Dobrzycy - dzień pierwszy
• Konfrontacje Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej - Dobrzyca 2017
• Smaki Południowej Wielkopolski

R E K L A M Azjem-sobie
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A