Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dni Dobrzycy 2017 - dzień pierwszy

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    11.06.2017
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A

Zespoły Łzy, Monroe i Masters wystąpiły pierwszego dnia tegorocznych Dni Dobrzycy. Na koniec odbyła się zabawa taneczna.

 

R E K L A M A

Jako pierwszy na scenie wystąpił disco-polowy zespół Masters. Taneczna muzyka wprawiła zgromadzonych w doskonały nastrój.

Następnie mocny, rockowy koncert dał Monroe, z wokalistką Pauliną Konowrocką na czele. Warto nadmienić, że zespół obecny jest w Dobrzycy cyklicznie, już od kilku lat będąc dobrym duchem konfrontacji artystycznych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

Gwiazdą wieczoru były „Łzy”. Nie obyło się bez małego zamieszania. Kiedy zespół wyszedł na scenę i zagrał pierwsze akordy, doszło do awarii agregatu zasilającego scenę. Na szczęście usterkę udało się usunąć i koncert mógł się odbyć. Mały poślizg nie przeszkodził zespołowi dać wspaniałego koncertu. Publiczność razem z wokalistką, Sarą Chmiel, śpiewała największe przeboje zespołu, a po występie członkowie grupy jeszcze długo rozdawali autografy i robili pamiątkowe zdjęcia z publicznością.

Impreza zakończyła się zabawą taneczną.

Zobacz koniecznie:

• Dni Dobrzycy - dzień drugi
• Konfrontacje Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej - Dobrzyca 2017
• Smaki Południowej Wielkopolski

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A