Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Nieruchomość
R E K L A M A

Dni Ogrodnika w Gołuchowie

› Aktualności 8 miesięcy temu    10.09.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Blisko 200 wystawców i tłumy odwiedzających – tak krótko można podsumować dwudniowe targi ogrodnicze w Gołuchowie.

R E K L A M A

Targi miały charakter promocyjno – konsultacyjny i były przeznaczone głównie dla: producentów warzyw i roślin ozdobnych, sadowników, plantatorów roślin jagodowych, szkółkarzy i handlowców.

Na stoiskach prezentowano najnowsze technologie i środki produkcji dla ogrodnictwa, instalacje do nawadniania i fertygacji, ciągniki i maszyny ogrodnicze, lampy do doświetlania asymilacyjnego, maszyny sortujące i pakujące, wyposażenie chłodni i przechowalni, mierniki, automatykę szklarniową, konstrukcje szklarni i tuneli, kurtyny, szkło, folie, włókniny, urządzenia ciepłownicze oraz wiele innych produktów dla szeroko rozumianej branży ogrodniczej.

Organizatorem targów byli: Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Rolnictwa - Oddział w Kaliszu, Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego i   Polski Związek Ogrodniczy.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A