Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 LESZEK B

Dobry rok w sporcie. Powiat pleszewski na 6. pozycji

› Aktualności ponad rok temu    26.12.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Starostwo Powiatowe w Pleszewie

Powiat pleszewski znalazł się na VI pozycji w XIX edycji współzawodnictwa Ludowych Zespołów Sportowych o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Wzięło w niej udział łącznie 25.000 zawodników, reprezentujących 28 powiatów naszego województwa.

Na współzawodnictwo złożyło się 31 imprez sportowych, organizowanych w 2017 roku przez Wielkopolskie Zrzeszenie LZS i współorganizatorów m.in. spartakiady letnie i zimowe, mistrzostwa lekkoatletyczne, zawody pływackie, biegi przełajowe, turnieje tenisa stołowego, szachowe i warcabowe, rajdy piesze, rowerowe i samochodowe, rozgrywki „Piłkarska kadra czeka”, spartakiady osób niepełnosprawnych i olimpiada wiedzy turystyczno-krajoznawczej.

Puchary otrzymało 12 czołowych powiatów. Pleszew znalazł się na VI pozycji z rezultatem 2.102,5 pkt.

Puchar dla Powiatu Pleszewskiego odebrał Starosta Maciej Wasielewski. Trofea wręczali przewodniczący Rady Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS Tadeusz Tomaszewski oraz dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego Tomasz Wiktor.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!