Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus

Dobry tenis na turnieju PST Cup

› Sport i rekreacja› Aktualności 3 miesiące temu    7.07.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Najlepsi tenisiści w kategorii 45+. Krzysztof Kuźniacki - w środkuNajlepsi tenisiści w kategorii 45+. Krzysztof Kuźniacki - w środku fot. Marek Szymoniak

Sporo dobrego tenisa przyniósł turniej PST Cup, rozegrany na pleszewskich kortach w minioną sobotę.

W kategorii „open” zwyciężył kaliszanin Wiktor Przybylski, który w finale pokonał 6:3, 6:4 Pawła Lewandowskiego ze Zduńskiej Woli. W meczu o trzecie miejsce Marcin Szemiot (Złotoryja) zwyciężył Juliena Laskowskiego (Ostrów Wlkp.) 6:3 7:5. W grupie 45+ górą był pleszewianin Krzysztof Kuźniacki. W finale ograł 6:4, 6:4 Piotra Jarosa ze Zduńskiej Woli. Trzeci był Wojciech Makowski (Zduńska Wola ), pokonując 6:2, 7:5 kolejnego z naszych reprezentantów, Ireneusza Zaworskiego. Gracze, którym nie powiodło się w turnieju głównym, mieli szansę na małą rekompensatę w turnieju pocieszenia. Tu najlepszy był Piotr Kupczyk z Ostrowa Wielkopolskiego. Trzej najlepsi tenisiści w obu kategoriach otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Turniej, który zorganizowało Pleszewskie Stowarzyszenie Tenisowe, był współfinansowany przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!