Dobrzyca najlepsza w XXII "Ferie z Życiem"

Dobrzyca najlepsza w XXII "Ferie z Życiem" - Zdjęcie główne

Piłkarze z Dobrzycy zasłużenie triumfowali w XXII edycji halowego turnieju piłki nożnej "Ferie z Życiem".

W finale podopieczni Edyty Pietrzak pokonali 4:1 rówieśników z Kowalewa. Trzecia lokata przypadła Trójce, ktora po dogrywce zwyciężyła 2:1 Czermin. Na miejscach 5-6 sklasyfikowano Dwójkę i Gołuchów, a na lokatach 7-8 - Żegocin i Jedynkę. Brawa należą się jednak wszystkim 13 uczestniczącym zespołom i ich opiekunom, ktorzy zdecydowali się wystartować.Sponsorem nagród finansowych za dwa czołowe miejsca był Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie, ktory dodatkowo ofiarował puchary. Radny Karol Szehyński ufundował nagrodę (zestaw piłek) za miejsce trzecie. Trzy czołowe ekipy uhonorowane ponadto zostały medalami, a te ufundował Bank Spółdzielczy w Pleszewie. Najlepszym strzelcem okazał się Marcel Maćkowiak z SP w Dobrzycy, zdobywca 16 goli. Piłkę i statuetkę zakupił i wręczył Sebastian Wasielewski. Mecze sędziowali Stanisław Suchanecki, Michał Jóżwiak i Szymon Guźniczak, a opiekę medyczną sprawował Jakub Kostrzewski.W następnym tygodniu w podobnym turnieju zagrają uczniowie z klas VII-VIII oraz gimnazjaliści.