Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dobrzyca. Noc Muzeów już w następny weekend

› Aktualności ponad rok temu    14.05.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy zaprasza wszystkich miłośników historii i kreatywnego spędzania wolnego czasu do wspólnego świętowania Nocy Muzeów 2017.

R E K L A M A

W tym roku na wszystkich odwiedzających czekają wyjątkowe atrakcje! Tylko podczas tegorocznej Nocy Muzeów, 20 maja, będzie można zwiedzić wystawę "Józef Wybicki i jego czasy. Hymn. Legiony. Księstwo Warszawskie" wraz z jej twórcami. Stanisław Borowiak i Szymon Balcer, kuratorzy wystawy, opowiedzą nie tylko o historii powstania hymnu i politycznej działalności Wybickiego, ale także zdradzą, co łączyło twórcę Mazurka Dąbrowskiego z dobrzyckim majątkiem.

Ponadto odwiedzając Muzeum Ziemiaństwa w to wyjątkowe święto, będzie można podziwiać występ grupy rekonstrukcyjnej z Muzeum Tradycji Napoleońskich w Witaszycach. Dla miłośników sztuk plastycznych otwarta zostanie wystawa „Moda Ziemiańska 1864-1939”, na której prezentowane będą prace pokonkursowe uczniów z wielkopolskich gimnazjów. Przez całą noc wstęp do Muzeum Ziemiaństwa jest darmowy!

20 maja 2017 roku - Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy - otwarte będzie w godzinach 18:00 – 0:00.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A