Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dobrzyca. Opowiedzą o budowie bloków. Spotkanie w niedzielę

› Aktualności 7 miesięcy temu    9.10.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

O koncepcji budowy bloków w Dobrzycy będą mówili ich projektanci na otwartym spotkaniu dla mieszkańców już w najbliższą niedzielę o godz. 14.00 w sali GCK.

R E K L A M A

W czasie prezentacji będzie można zobaczyć wizualizację wewnętrzną i zewnętrzną bloków. Dowiedzieć się o powierzchni mieszkań, terminie rozpoczęcia naboru wniosków, warunkach przydziału i schemacie finansowania inwestcyji. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 14 października, na godz. 14.00.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ nn
7 miesięcy temu ocena: 100%  3
Opowiedzą o budowie bloków tzn. że już nie wybudują:)
~ adamus258
7 miesięcy temu ocena: 50%  2
A kiedy w Pleszewie powstanie tzw. wieżowiec?? Chodzi o wielką inwestycję w ramach PPP (Partnerstwo Publiczno-Prywatne), która miała powstać na osiedlu Piastowskim (Mieszka I)??? Halo kiedy???? Budynek co najmniej 7-8 kondygnacyjny z windami i restauracją na ostatnim pietrze, parkingiem podziemnym i lokalami usługowymi oraz mieszkalnymi. Dlaczego nikt o tym nie wspomina tzn. głównie pytanie tyczy się władzy rządzącej? Czy będzie to wizytówka Pleszewa czy jak zwykle plotka... ... ???
~ Wyborca
7 miesięcy temu ocena: 90%  1
Nabór wniosków i warunki przydziału kojarzą się raczej z komuną. Dla mieszkańców istotna będzie cena, standard wykończenia i ewentualne możliwości sfinansowania zakupu takiego mieszkania. Chyba, że to całe spotkanie to tylko przedwyborcze mydlenie oczu
R E K L A M A
R E K L A M A