Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Dobrzyca. Pasja do tworzenia w drewnie [ZDJĘCIA]

› Aktualności 3 miesiące temu    11.06.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Sławomir Kasprzak ma 40 lat, jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, a od 11 lat mieszkańcem Dobrzycy. Po pracy uwielbia zaszyć się w swoim warsztacie i tworzyć w drewnie. Lubi - dąb, buk, lipę, olchę, sosnę.

Wszystko w zależności od tego, co ma powstać: płaskorzeźba, lampa czy tarcza dla Bractwa Strzeleckiego. Projekty płaskorzeźb tworzone są najpierw na papierze, jako szkice. Następny etap, to "przerzucenie" ich do komputera, gdzie powstaje projekt wstępny. Same kształty pan Sławomir wycina i obrabia na trzyosiowej frezarce. Wykończenie i nadanie estetycznego wyglądu - to już praca ręczna: dopasowywanie, sklejanie, malowanie, lakierowanie, aż do wymarzonego efektu końcowego. Prace Sławomira Kasprzaka można było oglądać w dobrzyckiej bibliotece z cyklu "Mam pasję".

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!