Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus

Dobrzyca. Pasją Jagody jest rysowanie [FOTO]

› Aktualności 3 miesiące temu    10.07.2019
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jagoda ma dziewięć lat, uczy się w klasie II w Szkole Podstawowej w Lutyni. Teczkę jej prac przywiozła do biblioteki Lidia Adamek-Pawłowska, wychowawczyni dziewczynki. Powstał a nich kolejna wystawa z cyklu "Mam pasję".

Pani Lidia mówi, że Jagoda to dobra uczennica, bardzo grzeczna i spokojna. W roku szkolnym 2017/2018 chętnie brała udział w zajęciach plastycznych, które odbywały się w lutyńskiej szkole. Teraz Jagoda każdą wolną chwilę wykorzystuje, żeby rysować. Koleżanki i koledzy ze szkoły przy okazji każdego konkursu plastycznego ze stoickim spokojem twierdzą, że na pewno Jagoda będzie autorką najpiękniejszej pracy. Ale nie mają jej tego za złe, wręcz przeciwnie, często w czasie przerw proszą, aby szybko coś dla nich narysowała. A Jagoda siada i po prostu rysuje, za co jest chwalona i podziwiana. Wszystkie słowa uznania przyjmuje z nieśmiałością i jakby zdziwieniem. Przecież ona tylko rysuje, nic więcej. Mama Jagody zdradziła, że od jakiegoś czasu namawia córkę, która do tej pory najczęściej rysowała ołówkiem, aby zaczęła używać farb i kredek. Właśnie dlatego prace Jagody zmieniają się od niedawna na kolorowe.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!