Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASzkoła marszew a1 podstrona
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Dobrzyca. Plac szpeci centrum miasteczka

› Aktualności 6 miesięcy temu    8.08.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 1 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Mieczysław Łapa, dobrzycki radny apelował o zrobienie porządku na placu przy Cmentarnej

Mieczysław Łapa, dobrzycki radny, apelował - po raz kolejny - do burmistrza Jarosława Pietrzaka o uporządkowanie oraz wyrównanie terenu na ul. Cmentarnej oraz zrobienia tam odpływu wody deszczowej.

R E K L A M A

- Są to postulaty mieszkańców - zaznaczył. Jaki problem mają? - Przy większych opadach deszczu woda utrudnia wyjście z posesji. Ponadto przechodzą tamtędy kondukty pogrzebowe i narażone są na ochlapanie i nieprzyjemne wrażenia z centrum naszego miasteczka. Staje się koniecznością zagospodarowanie tego placu - mówił radny. Przypomniał, że kiedyś planowano tam zrobienie targowiska. Ale do dziś ono nie powstało. - Drugą kadencję nie możemy znaleźć lokalizacji dla targowiska miejskiego. Kupcy chcieliby pohandlować, mieszkańcy na pewno też chętnie przyjdą, a tak, skazani jesteśmy na markety - stwierdził Mieczysław Łapa. Burmistrz poinformował rajcę, że odpowiedzi otrzyma na kolejnej sesji, prawdopodobnie dopiero w sierpniu.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wyborca
6 miesięcy temu ocena: 97%  1
Jeden jedyny prawdziwy Radny
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A