Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dwa młodzieżowe zespoły zakończyły sezon [ZDJĘCIA]

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    14.05.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Drużyny Czarnych i AP Reissa II Jarocin przed meczemDrużyny Czarnych i AP Reissa II Jarocin przed meczem fot. P. Hain

Żaki LKS-u Gołuchów i orliki Czarnych Dobrzyca – to pierwsze zespoły z pleszewskiego powiatu, które sezon 2017/2018 na boiskach Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej już zakończyły.

R E K L A M A

Dobrzyczanie, występujący w okręgowej III lidze, zajęli z kompletem zwycięstw pierwsze miejsce, zdobywając w 12 meczach aż 172 bramki. W ostatnim pojedynku, rozegranym dzisiaj w Dobrzycy, podopieczni trenera Marka Szewczyka pokonali 8:4 rówieśników z Akademii Piłkarskiej Reissa II Jarocin. Gole dla Czarnych uzyskali: Marcel Maćkowiak (4), Mateusz Zmyślony (2), Marcel Zomer i Oliwier Zimny. W innym meczu tej grupy Żaki Taczanów zremisowały 3:3 z Akademią Talentów II Krotoszyn, a wszystkie gole dla drużyny trenera Henryka Śledzianowskiego strzelił Nikodem Zagórski. Przed taczanowianami oraz pauzującymi Gladiatorami Pieruszyce jeszcze jeden mecz. Gołuchowianie zajęli w grupie drugiej I ligi okręgowej żaków trzecią lokatę. Nie przeszkodziło w tym czwarte miejsce w dzisiejszym turnieju, który odbył się w Krotoszynie. Adepci futbolu z LKS-u Gołuchów walczyli dzielnie, ale ostatecznie ulegli 1:6 Akademii Talentów Krotoszyn (gol Jana Milewskiego), 1:2 Astrze Krotoszyn oraz 2:7 Pogoni Nowe Skalmierzyce. Bramki w dwóch ostatnich meczach strzelił Nikodem Arent.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A