Dwie różne połowy

Dwie różne połowy - Zdjęcie główne

W matematyce połowy są zawsze równe, ale w piłce nożnej już niekoniecznie. Udowodnili to dzisiaj juniorzy starsi Stali Pleszew.

Po pierwszych 45 minutach meczu z KKS-em Włókniarz Kalisz pleszewianie przegrywali 0:4. Bramki zdobyte przez Adama Majewskiego (2), Szymona Pacholskiego i Bartłomieja Jóźwiaka stanowiły dla naszej drużyny zimny prysznic. Po przerwie podopieczni Krzysztofa Laskowskiego wyżej podeszli pod rywala, zagrali agresywniej i obraz gry uległ zmianie. Już na początku gola wbił Jakub Kłodziński. Były kolejne okazje, ale zabrakło skuteczności. Mecz zakończył się zwycięstwem kaliszan 4:1, którzy objęli przodownictwo w tabeli Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych.