Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dyrektor Domu Kultury posiada nietypowe umiejętności. Sami zobaczcie!

› Aktualności 12 dni temu    14.02.2020
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Okazuje się, że Przemysław Marciniak, dyrektor pleszewskiego Domu Kultury ma niezwykłe umiejętności o których mało kto wiedział.

 

Otóż fascynuje się origami czyli sztuką składania papieru.

 

Udowodnił to prowadząc podczas zimowych ferii zajęcia z dziećmi w Zajezdni Kultury.

 

Młodzi ludzie byli zachwyceni efektami. Zresztą sami zobaczcie zdjęcia!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ gregor
  7 dni temu ocena: 100%  3
  Pan Marciniak ma jeszcze jedną niezaprzeczalną umiejętność. Na prowadzonej przez siebie lekcji plastyki w NLO, wszczęcie pogadanki (właściwie monologu) na temat jego spostrzeżeń związanych z ubiorem uczniów płci męskiej na odbytej studniówce NLO w sali stacji Lottos. Ten bezczelny typ próbował narzucać własne wydumane "kanony piękna" zwracając uwagę na sposób ubioru co poniektórych (bez wskazania palcem) określając ich"wieśniakami". Za luźny garnitur ? Za długie nogawki, do muchy dedykowana koszula ? Tak ! Takie tematy zdecydowanie wymagają piętnowania i omówienia na zajęciach plastyki z młodzieżą, która na tej imprezie również była. Pan Marciniak nie ma dzieci. Ma natomiast dwa etaty opłacane z kasy samorządu i zabawki z papieru. Nie wie ile kosztuje utrzymanie zwykłego domu i wydatki z tym związane. Dla wielu samo uczestnictwo dziecka w takiej imprezie to już jest coś. Zwyczajnie nie stać człowieka na to, by jego syn wyglądał jak z pierwszych stron żurnali. Buc, bęcwał i hipokryta.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Hki
  11 dni temu ocena: 50%  2
  Jestem poruszony...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Tapir
  11 dni temu ocena: 50%  1
  Proszę Państwa...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji