Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dziewczyny na medal

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    18.05.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Powiatowa reprezentacja piłkarska dziewczyn zajęła drugie miejsce w wojewódzkim finale Wielkopolskiego Turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka”, przeprowadzonym dzisiaj w Koźminie Wlkp.

R E K L A M A

W pojedynkach eliminacyjnych podopieczne trener Patrycji Kruchowskiej-Wojcieszak (asystentką była Maria Wasiewicz) pokonały 1:0 Krotoszyn, 3:1 Wolsztyn, 1:0 Szamotuły i pomimo porażki 0:3 z Piłą awansowały do półfinału. W nim zremisowały 1:1 z reprezentacją Ostrowa Wlkp., ale lepiej wykonywały rzuty karne (2:1). W finale ponownie zagrały z pilankami, przegrywając tym razem 0:1. W skład zespołu weszły dziewczyny z rocznika 2004 oraz młodsze: Martyna Majchrzak, Maja Szubert, Helena Szczurek (SP Gołuchów), Justyna Dopierała, Julia Grzelak (SP Tursko), Oliwia Krysińska (SP Żegocin) oraz Marta Grzybowska i Oliwia Banaszak (SP Broniszewice). Dobrze zaprezentowały się także starsze dziewczyny (2002-2003), które w turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” stoczyły dwa wyrównane pojedynki. Z Ostrowem Wlkp. zremisowały 1:1, a z Czarnkowem minimalnie przegrały 1:2. Niestety, do II fazy nie udało im się awansować.

R E K L A M Azjem-sobie
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A