Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Festyn i 100-lecie Ochronki [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    10.06.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Wielkie świętowanie u Służebniczek!

Słonecznie, radośnie, rodzinnie. Tak własnie było na kolejnych już Festynie Zdrowotnym u pleszewskich Sióstr Służebniczek. Tym razem do wspólnego świętowania była jeszcze jedna, wyjątkowa okazja. To obchody 100-lecia powstania Ochronki im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Pleszewie.

Świętowanie rozpoczęto od mszy świętej. Później był czas na zabawę. Nie zabrakło oczywiście występów artystycznych, a najwięcej oklasków i wzruszeń dostarczyli najmłodsi artyści - podopieczni przedszkola - Ochronki im. bł. Edmunda.

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Były dmuchańce i zabawy dla dzieci, rodzinne zawody i stoiska z pysznym jedzeniem. O to, by najmłodsi się nie nudzili, jak zwykle zadbało Centrum Wolontariatu w Pleszewie. W trakcie festynu można było skorzystać z porad lekarza, pielęgniarek i fizjoterapeuty, a także zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru we krwi. Chętni mogli również zwiedzić muzeum prowadzone przez Siostry Służebniczki.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!